MUZOTAKTMUZYKANowy singielTabb & Sound'n'Grace powraca z nowym hitem!

Tabb & Sound’n’Grace powraca z nowym hitem!
T

REKLAMA
REKLAMA

Tabb & Sound’n’Grace po wylansowaniu takich hitów jak: „Dach”, „Możesz wszystko”, „Na pewno” czy „Someone” i “Święta Będą Cały Rok” serwują nam nowy przebój pt. “Nadzieja”.

Tabb & Sound’n’Grace w wyjątkowej nowej piosence, która pokazuje nieco inne oblicze chóru i produkcji Tabb.

REKLAMA

Piosenka pochodzi z płyty „ATOM”, która w grudniu uzyskała już status PLATYNY i spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno fanów jak i krytyków muzycznych.

Z tego wydawnictwa pochodzą również wyżej wymienione przeboje, które przez wiele tygodni były najczęściej granymi polskimi piosenkami w stacjach radiowych, bijąc rekordy sprzedaży digitalnej; i dzięki którym projekt zdobył wiele nagród m.in. Eska Music Awards za radiowy debiut roku.

„ATOM” autorstwa Tabb & Sound’n’Grace to płyta dla ludzi pozytywnych od ludzi pozytywnych. Nie opowiada o chodzących ideałach bohaterowie w tekstach popełniają błędy, jednak nie poddają się, wyciągają lekcje, a porażki przekuwają w zwycięstwa, szczególnie to najważniejsze – nad samym sobą.

Ten album ma być zastrzykiem dobrej energii, przypomnieniem, że warto być wdzięcznym, warto określić w życiu właściwe priorytety, warto mu zaufać. Mówi o mocy jaką nosimy w sobie jako wspólnota – co jest nawiązaniem do idei chóru, ale też o indywidualnej mocy drzemiącej w każdym z nas.

To tak jakby ktoś pukał do ciebie z przesłaniem: Hej, masz TO w sobie i TO czeka na odkrycie. To może być miłość, pasja, wiara, siła, nadzieja – co wybierzesz. Jeśli miałabym wybrać tylko jedną z dziesiątek fraz jakie tworzą debiut Tabb & Sound’n’Grace, to byłoby to: „tak samo ważny dąb jak łupina, wokół nikogo się nie kręci świat, jedyne co dziś masz to ta chwila, bądź jak ptak” – pisze Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstów na płytę „ATOM”.

POSŁUCHAJ SINGLA
TABB & SOUND’N’GRACE – NADZIEJA

https://www.youtube.com/watch?v=ZBGQWdwp_Ss

 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA