Dermot Kennedy z oficjalnym klipem do „Outnumbered”

Utwór zapowiada debiutancki album artysty, „Without Fear”, który ukaże się 27 września 2019.

Dermot Kennedy na pierwszym koncercie w Polsce
fot. materiały prasowe

Gwiazdor muzyki pop Dermot Kennedy zaprezentował oficjalny klip do swojego najnowszego singla zatytułowanego „Outnumbered”. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Jak wyjaśnia sam Dermot Kennedy: “Za pośrednictwem tego teledysku chciałem pokazać, że wielu różnych ludzi w różnych sytuacjach osiąga pewien poziom pocieszenia w swojej codziennej walce. Pomimo trudów, jakie napotykają, odczuwają ulgę wiedząc, że to wszystko minie i że dzięki miłości oraz wsparciu najbliższych osób, dobre czasy niedługo powrócą”.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus w seksownym czerwonym lateksie. Nowy klip SZOKUJE!

Dermot Kennedy został wyróżniony przez YouTube w serii „On The Rise” u boku takich artystów jak Maggie Rogers, Rosalia, Ella Mai i Brockhampton.

27 września 2019 ukaże się pełnowymiarowy debiutancki album artysty zatytułowany „Without Fear”. Największy przebój w dotychczasowej karierze Dermota, „Power Over Me”, trafił na szczyty list przebojów na całym świecie, również w Polsce. Artysta cieszy się liczbą 6 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify oraz ponad 600 mln streamów we wszystkich platformach cyfrowych.

W listopadzie tego roku Dermot Kennedy po raz pierwszy wystąpi w Polsce. Dziennikarze MTV stwierdzili:„Wiecznie wyprzedane koncerty Dermota są niemal jak religijne doznanie”. Nie można więc przegapić koncertu w Warszawie! Szczegóły wydarzenia pod tym adresem.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello i Shawn Mendes romansują w łóżku! “Ta scena powinna trafić na…”

Outnumbered
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie