Sarsa zdradza swoje nowe hobby

Sarsa na oficjalnej premierze „Zakryj”. Rewelacyjne recenzje płyty!
fot. instagram.com/sarsa_markiewicz

Sarsa udzieliła wywiadu serwisowi TIDAL. Zdradziła w nim, czy chciałaby wystąpić na Eurowizji, ile czasu pracowała nad ostatnim albumem oraz opowiedziała o swoim nowym hobby.

W wideo z cyklu „Weź Zapytaj” Sarsa opowiedziała, skąd pomysł na teledysk dla osób z wadami słuchu. Piosenkarkę bardzo wzruszyła sytuacja, gdy osoby głuchonieme przyszły na jej koncert. Dzięki temu zdała sobie sprawę, że oni także chcą być częścią wydarzeń muzycznych.

Zdecydowała, że chciałaby, aby jej kolejne single były komunikowane również w języku migowym. Zwłaszcza, że jak mówi, polski język migowy jest dla niej formą artystycznego wyrazu.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus w seksownym czerwonym lateksie. Nowy klip SZOKUJE!

Zapytana o to, czy chciałaby wystąpić na Eurowizji powiedziała, że aktualnie nie planuje starać się o udział w konkursie. Sarsa mówi też o tym, że w wolnym czasie stara się nie słuchać żadnej muzyki, a odpoczywa w ciszy. Ma na to również wpływ to, że dużo tworzy zarówno dla siebie, jak i dla innych artystów, więc w ten sposób stara się uniknąć inspirowania innymi twórcami.

Artystka zdradziła też, że jesienią planuje trasę klubową, a także opowiedziała o swoim nowym hobby. W ostatnim czasie Sarsa postanowiła pokazać światu swoje obrazy. Do każdego utworu z albumu „Zakryj” namalowała jeden obraz, których miniatury zostały dołączone do płyty.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello i Shawn Mendes romansują w łóżku! “Ta scena powinna trafić na…”

Wspomniane wideo zostało opublikowane w aplikacji TIDAL i jest dostępne pod linkiem: https://tidal.com/video/112929816

https://www.instagram.com/p/BzDI6ayIucW/
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!