BANKS – premiera płyty już w piątek!

BANKS – premiera płyty już w piątek!
fot. Steph Wilson

Tuż przed premierą albumu „III”, BANKS udostępniła kolejny utwór z płyty – „Contaminated”.

Kawałek Banks zbiera rewelacyjne recenzje w mediach: Zaraźliwy – „Rolling Stone”, „Contaminated” to kolejny dowód na to, że nowy album będzie dziełem sztuki. „III” ma szansę stać się jedną z najlepszych płyt tego roku – Idolator, Refren „Contaminated” zachwyca melodią. Od razu brzmi jak natychmiastowy klasyk. To kwintesencja BANKS i BANKS w najlepszym wydaniu – A Bit of Pop Music, Muzyka wokalistki świetnie nadaje się na późny wieczór. (…) Artystka jest ekspertką od śpiewania o bólu, a „Contaminated” to kolejny świetny przykład – MuuMuse.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus w seksownym czerwonym lateksie. Nowy klip SZOKUJE!

Jak przyznaje sama artystka: – „Contaminated” to utwór o toksycznej relacji. Im więcej dajesz, tym bardziej tracisz samego siebie.

„III” ukaże się w piątek, 12 lipca. To najbardziej zniuansowany album w dotychczasowym dorobku BANKS. Artystka na krążku porusza tematy samoakceptacji, wybaczania i głębokiej miłości.

BANKS zgromadziła dotychczas imponującą liczbę 1,3 miliarda streamów, w tym 615 mln w samych Stanach. Debiutowała w 2014 roku krążkiem „Goddess”, a dwa lata później wydała „The Altar”.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello i Shawn Mendes romansują w łóżku! “Ta scena powinna trafić na…”

Contaminated
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie