Saszan z chłopakiem w najnowszym teledysku! Czy to po niej widać?

Zapraszamy do oglądania klipu i słuchania „Remedium” w serwisach cyfrowych!

Saszan z chłopakiem w najnowszym teledysku! Czy to po niej widać?
fot. materiały prasowe

Saszan powraca i prezentuje kolejny, ostatni już singiel promujący album zatytułowany „Hologram”. „Remedium” to najbardziej osobisty utwór artystki. Do kawałka powstał teledysk, który możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

„Remedium” – tytuł singla oznacza „lekarstwo”, a lekiem na całe zło według Saszan jest ukochana osoba. Teledysk, do którego scenariusz napisała sama wokalistka, został nakręcony z udziałem jej ukochanego. Klip przedstawia piękną relację dwojga osób wspierających się w trudach życia codziennego.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

“To dla mnie najbardziej intymny utwór z całej płyty. Opowiada o wytchnieniu, jakie znalazłam w ramionach mojego chłopaka. Przez wiele lat borykałam się z problemami sercowymi, złymi wyborami, aż w końcu trafiłam na osobę, która daje mi ogromne szczęście, wspiera mnie w dobrych i złych chwilach. To dla niego i o nim jest ten utwór” – wyznała Saszan.

Przy okazji premiery singla, artystka przygotowała dla swoich fanów coś ekstra – od dziś na Instagramie można używać stworzonych przez Saszan gifów. Sprawdźcie koniecznie!

▸ Przeczytaj również: Cleo z zaskakującą decyzją! Tego nikt się nie spodziewał

Remedium
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!