Taylor Swift w Cats! Zajrzyj za kulisy nowej wersji kultowego musicalu

Taylor Swift
Taylor Swift fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci pojawił się materiał zza kulis nowej, filmowej wersji „Cats”. Za reżyserię odpowiada Tom Hooper („Jak zostać królem”, „Nędznicy”, „Dziewczyna z portretu”), a w głównych rolach pojawią się Taylor Swift, Judi Dench, Jennifer Hudson, James Corden, Jason Derulo, Idris Elba, Rebel Wilson i Ian McKellen.

Taylor Swift (29 l.) będzie Bombaluriną w filmie “Cats”. Choreografię do filmowej wersji kultowego musicalu Franka Lloyda Webbera przygotował laureat Tony, Andy Blankenbuehler („Hamilton”, „In the Heights”).

Za produkcję odpowiadają Universal Pictures, Working Title Films i Amblin Entertainment. Producentami obrazu są Debra Hayward, Tim Bevan, Eric Fellner i Tom Hooper. Scenariusz wyszedł spod pióra Lee Halla („Billy Elliot”, „Rocketman”). W gronie producentów wykonawczych znaleźli się m.in. Steven Spielberg i Andrew Lloyd Webber.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

Film Cats trafi do kin 20 grudnia 2019 roku.

Już dziś można obejrzeć materiał zza kulis z udziałem gwiazd filmu, a w piątek, 19 lipca, w sieci zadebiutuje oficjalny trailer dzieła.

„Koty” to jeden z najdłużej wystawianych musicali w historii West End i Broadwayu. Spektakl do tej pory zobaczyło 81 milionów widzów w ponad 50 krajach, w 19 wersjach językowych.

▸ Przeczytaj również: Cleo z zaskakującą decyzją! Tego nikt się nie spodziewał

Zwiastun Cats
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie