Wydany przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia i opatrzony patronatem Trójki album „Męskie Granie 2015” uzyskał status Złotej Płyty.

Na podwójnym wydawnictwie znalazły się koncertowe wersje utworów m.in. Nosowskiej, Meli Koteluk, Natalii Przybysz, Rojka. A także „Armaty”, czyli hymn ubiegłorocznej trasy.

Dostępny od 30 października album „Męskie Granie 2015” w ciągu zaledwie kilku tygodni rozszedł się w nakładzie ponad 15 tys. egzemplarzy i tym samym zyskał status Złotej Płyty.

Wydawnictwo Agencji Muzycznej Polskiego Radia od dnia premiery stale znajduje się w czołówce Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS) Związku Producentów Audio-Video (ZPAV).

Na dwóch płytach znajdziemy obszerny zapis czterech koncertów tegorocznej trasy „Męskiego Grania”, które odbyły się w Wrocławiu, Chorzowie, Poznaniu i Warszawie.

Wykonawcami aż 33 utworów są: Natalia Przybysz, Mela Koteluk, Maria Peszek, Nosowska, Artur Rojek, Lech Janerka, SMOLIK / KEV FOX, Curly Heads, Hey, Fisz Emade Tworzywo, Ten Typ Mes, The Dumplings, L.U.C, Molesta Ewenement i Warszawskie Combo Taneczne.

Nie zabrakło oczywiście wielkiego hitu-hymnu trasy „Armaty” w wykonaniu supergrupy Męskie Granie Orkiestra. Utwór ten 16 tygodni przebywał na „Liście Przebojów Programu 3”. Obecnie można głosować w Trójce na dwa utwory z tego wydawnictwa – „Obracam w palcach złoty pieniądz” Krzysztofa „Zalefa” Zalewskiego i „Jestem sam” Tomasza Organka.

Przypomnijmy – w ubiegłym roku „Męskie Granie” odbyło się po raz szósty i zawitało z koncertami do sześciu miast: Krakowa, Wrocławia, Chorzowa, Poznania, Warszawy i Żywca.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!