“Blisko” to sentymentalny utwór gdańskiego rapera Silvera, który został nagrany na klimatycznym instrumentalu Jakuba Be z jego producenckiej płyty “Forest”.

Video Mash-up to dzieło Mohera, znanego grafika z gdańska. Utwór jest niezobowiązującym kawałkiem, niedługo na kanale Soul Records drugi singel Silver z nadchodzącej płyty “Hołd Dla Ulic”. Silver, właściwie Kamil Stanek (ur. 31 stycznia 1994 w Gdańsku) – Raper, wychowany na dzielnicy Wrzeszcz.

Swoją przygodę z rapem rozpoczął wraz z Gdańskim raperem Kizo w 2008 roku. W 2009 roku dołączył do studyjnej ekipy HK RECORDS Gdzie nagrał swoje dwa pierwsze Mixtape’y. w 2012 roku Silver pierwszy raz zarejestrował swoje wokale w gdańskim SelektaStudio a dzięki owocnej współpracy efekty można usłyszeć do dzisiaj.

SilverRaper 13 września 2012 roku wraz z Trójmiejskim labelem “HigTime Label” wypuścił pierwszy singiel z płyty a zarazem klip “Pewny Swego”, w którym gościnnie wzieli udział Kaszalot (Analogia) Zawodnik (Elegans).

Po premierze klipu nastąpił przełom w karierze rapera wypuścił on jeszcze jeden klip “Moja Droga”, który był także drugim singlem zapowiadanej płyty “Hołd Dla Ulic”.

Pod koniec 2013 roku Wytwórnia HigTime Label z którą współpracował Silver rozpadła się postanowił on więc stworzyć kolejny już trzeci Mixtape ,,Zmartwychwstanie’’. Aby rozgrzać słuchaczy przed długo zapowiadanym pełnoprawnym debiutem, mixtape przyjął się bardzo dobrze, raperowi udało się zorganizować koncert premierowy, na którym wystąpili znani raperzy, freestyle’owcy, b-boy’e, dj-e, oraz write’rzy.

Na koncercie miała miejsce premiera klipu do utworu “Wyższy Stan Świadomości”, w którym gościnnie “wziął udział DJ Cent znany z cutów i skreczy na płytach ekipy DELUKS oraz PCP. Aktualnie trwają końcowe prace nad albumem Hołd Dla Ulic który wyjdzie nakładem wytwórni Soul Records.

ZOBACZ TELEDYSK
SILVER – BLISKO

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!