Mike Posner w połowie drogi przez Stany Zjednoczone

Mike Posner w połowie drogi przez Stany Zjednoczone
fot. materiały prasowe

Mike Posner wydał nowy utwór – „Look What I’ve Become”. Artysta od kilku miesięcy jest w trakcie wędrówki przez Stany Zjednoczone. Utwór ukazuje się w momencie, w którym Posner przeszedł niemal połowę trasy.

Obecnie Mike Posner jest pomiędzy Missouri i Kansas. „Przeszedłem przez Ohio, zajęło mi to 50 dni / Rozmawiałem z gwiazdami, cieszyły się na mój widok / Są dni, w których czuję się jak geniusz, w inne jak wariat / Jest coś fantastycznego pod bólem / Nie chcę twoich pieniędzy, mam już zwyczajnie dosyć / Odszedłem, zobacz, kim się stałem, kim się stałem…” – to fragment tekstu najnowszego utworu Mike’a Posnera.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

Nominowany do Grammy artysta, autor wielu światowych hitów – w tym „I Took A Pill In Ibiza” czy „Cooler Than Me” – do „Look What I’ve Become” zaprosił Ty Dolla $ign. Jak przyznaje sam raper: – Uwielbiam mojego ziomka Mike’a. Jest jednym z najlepszych w tym biznesie. Zaśpiewał jeden ze wstępów na moim mixtape „$ign Language” parę lat temu i od dawna szykowaliśmy kolejną współpracę. Niedawno pojawił się w moim studiu i przedstawił ten utwór. Jestem zachwycony tym, co Mike Posner robi teraz. Idzie przez nasz kraj w szczytnym celu i szerzy pozytywny przekaz. Potrzebujemy więcej takich ludzi na świecie.

W styczniu 2019 Mike Posner zaprezentował klip do „Move On”, a przy okazji ogłosił, że wybiera się na 3000-milowy spacer przez Stany Zjednoczone. Wędrówka ma zająć 9 miesięcy. Muzyk wyruszył z Asbury Park w New Jersey, a trasę zakończy w Venice Beach w Kalifornii.

▸ Przeczytaj również: Cleo z zaskakującą decyzją! Tego nikt się nie spodziewał

Look What I’ve Become
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie