Dwa dni z gwiazdami w Pucku podczas Lato z Radiem Festiwal 2019

Sprawdź, co będzie się działo na festiwalu!

Lato z Radiem Zakopane 2019: Sławek Uniatowski, Kayah, Krzysztof Zalewski, Marta Zalewska
fot. Darek Kawka / Polskie Radio

Daria Zawiałow, Kasia Kowalska, Sławek Uniatowski, Chopin University Big Band, Kapela ze Wsi Warszawa i Warszawskie Combo Taneczne – taki skład artystów w jednym miejscu tylko na „Lato z Radiem Festiwal” 2019, które już jutro i pojutrze zagra w Pucku. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

W piątek 19 lipca na Stadionie Miejskim od godz. 20.00 wystąpią: Warszawskie Combo Taneczne Janka Młynarskiego oraz Kapela ze Wsi Warszawa. Drugiego dnia, w sobotę 20 lipca od godz. 18.00 koncert rozpocznie Chopin University Big Band pod dyrekcją Piotra Kostrzewy z gościnnym udziałem Sławka Uniatowskiego. Wspólnie wykonają utwory Zbigniewa Wodeckiego.

Zaśpiewam „Lubię wracać tam, gdzie byłem” w wersji bardziej tanecznej. W świetnych bigbandowych aranżacjach Piotra Kostrzewy wykonamy też „Nie ma jak Bacharach”, „Tylko ty”, a to  utwór, który Zbyszek bardzo lubił – zapowiada Sławek Uniatowski.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

Usłyszeć go będzie można także w solowym repertuarze – ten znakomity wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista zaśpiewa autorski materiał z płyty „Metamorphosis”, w tym takie hity jak „Każdemu wolno kochać”, czy „Honolulu”. – Będzie też specjalna muzyczna niespodzianka, więc zapraszam wszystkich do Pucka na „Lato z Radiem Festiwal”! Ma być piękna pogoda, ma świecić słoneczko! Nad morzem jest zawsze fajnie i do tego muzyka… spotkajmy się tam! – zaprasza Uniatowski.

Sławek Uniatowski będzie też gościem Strefy Muzycznej na Zielonej Plaży w sobotę 20 lipca o godz. 12.30. Rozmowę z artystą poprowadzi dziennikarz radiowej czwórki Damian Sikorski.

Na Stadionie Miejskim w Pucku podczas „Lato z Radiem Festiwal” 2019 wystąpi także Kasia Kowalska, która od ponad 25 lat włada sceną rockową w Polsce. Artystka wykona zarówno utwory z najnowszej płyty AYA oraz dobrze znane przeboje. Wieczór zakończy gwiazda młodego pokolenia Daria Zawiałow, która już debiutancką płytą „A kysz!” zawojowała polskie listy przebojów. “Zapewniamy ogień! Serdecznie zapraszamy na koncert w Pucku!”- zapowiada artystka swój sobotni koncert w Pucku.

Tradycyjnie już przez dwa festiwalowe dni na gości czekać będą atrakcje w Strefach: Muzycznej i Familijnej, które usytuowane są na Zielonej Plaży oraz w Strefie Relaksu na Plaży Puck, po drugiej stronie mola. 

Dla tych, którzy nie mogą osobiście przyjechać do Pucka, Polskie Radio przygotowało relacje na żywo i video streamingi. Wszystkie koncerty można będzie oglądać na polskieradio.pl oraz latozradiem.pl, a także na facebookach poszczególnych anten i kanale youtube Polskiego Radia.

▸ Przeczytaj również: Cleo z zaskakującą decyzją! Tego nikt się nie spodziewał

https://www.facebook.com/polskieradiolatozradiem/videos/1744591639019645/?__xts__[0]=68.ARDmK8m6YMy8ZOv0tO4WNPRNbYK7KbTV3XngI66GB52W6KYeoswTk61ww9bayg7Cq4EeCfQxm7_j5uOyP3PV8CADW5PN9l8EcGwQ1hiI5jmyS_GudaDjr0A2jEyQJxCSvbkPh2keRb4-_xxEdCmsedgApZ5NovPLcfMmaHXVhDA8pLWD1KJVHWq3icz6-byIYfNKTF7qhxjppFgkpcMp0R3-uMH3HMH7GBZJcREF_f3U51SWtSjYoGKo07lJj99J-7kDrhjWhHtzQF-uAFc64Lb7kGROtXgsegNO_SFSnDiflNzPZ6Xm4GtFoliMkmkstAa_LhGD4nFG2B3r86alMA0qghdTzEZHJu3jXQ&__tn__=-R
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie