Taylor Swift i piosenka numer 5

Artystka opublikowała trzeci singiel z nadchodzącego albumu!

Taylor Swift przygotowuje musicalowy i optymistyczny album pop!
fot. materiały prasowe

Taylor Swift opublikowała tekstówkę do piosenki zatytułowanej “The Archer”. Kawałka możecie posłuchać poniżej na MUZOTAKT.pl

Utwór zatytułowany “The Archer” to trzeci singiel zwiastujący nowy album Taylor Swift, “Lover”. Krążek ujrzy światło dzienne już 23 sierpnia 2019 roku. Jak na razie z płyty mogliśmy usłyszeć utwór zatytułowany “Me!” z udziałem Brendona Urie oraz piosenkę pt. “You Need to Calm Down”. 

Za produkcję kawałka odpowiada Jack Antonoff. Piosenka znajdzie się na albumie jako numer pięć, co artystka zasugerowała zresztą w teledysku do “You Need To Calm Down”. W klipie pojawiła się scena z łuczniczką trafiającą strzałą w tarczą z numerem pięć.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Taylor Swift wyjaśniła, o co chodzi ze strzałą wbijającą się w numer pięć na tarczy w klipie do „You Need To Calm Down” – była to zapowiedź nowego utworu z płyty „Lover”.

– Na mojej nowej płycie jest dużo emocjonalnych wątków. Bardzo chciałam udostępnić wam utwór piąty przed premierą całości. To taka tradycja, którą właściwie sami zapoczątkowaliście, ponieważ na początku nie zdawałam sobie sprawy, że robi się z tego jakaś reguła. Jednak z waszą pomocą odkryłam, że podświadomie za każdym razem na mojej płycie piąta piosenka jest bardzo osobista, szczera i odkrywająca wiele emocji – napisała na Instagranmie Taylor Swift.

Numery pięć w tracklistach albumów Taylor to chociażby „Delicate” z „Reputation”, „Dear John” ze „Speak Now” czy „All You Had to Do Was Stay” z „1989”.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów – więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Ostatni krążek gwiazdy, “Reputation”, miał premierę w 2017 roku.

Artystka, która ma na koncie także role filmowe zagrała niedawno w musicalu “Koty”. Taylor Swift sportretowała Bombalurinę. 

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa i Baron mają bardzo pracowite wakacje! “Na wypoczynek udamy się…”

The Archer
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie