MUZOTAKTNEWSYGwiazdyAnita Lipnicka zaczyna Od Nowa! "Piosenka Księżycowa" w nowej wersji

Anita Lipnicka zaczyna Od Nowa! “Piosenka Księżycowa” w nowej wersji
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Anita Lipnicka zaczyna “OdNowa” i zapowiada współpracę z Kubą Karasiem z The Dumplings! Szczegóły serwujemy wam już teraz na MUZOTAKT.pl

Utwór zatytułowany “Piosenka Księżycowa” w oryginalnej wersji pochodzi z płyty “Emu” zespołu Varius Manx, w którym 25 lat temu zadebiutowała Anita Lipnicka. Utwór stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych ballad miłosnych lat dziewięćdziesiątych.

REKLAMA

W nowej odsłonie, utwór został wyprodukowany przez Kubę Karasia z zespołu The Dumplings i stanowi pierwszy singiel promujący album pt. “OdNowa”, którym Anita Lipnicka zamierza uczcić ćwierćwiecze swojej pracy artystycznej. Płyta ukaże się już jesienią 2019 roku pod szyldem Warner Music Poland.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Anita Lipnicka – Piosenka Księżycowa

Materiały promocyjne partnera

Premiera nowej wersji “Piosenki Księżycowej” będzie miała miejscu już 9 sierpnia.

„Księżycowa jest piosenką do której mam ogromny sentyment” – przyznaje Anita Lipnicka. „Napisałam ją dla mojego pierwszego chłopaka, gdy miałam niespełna 19 lat! Ma olbrzymi ładunek emocjonalny. Pozornie jest obietnicą wspólnego życia. W rzeczywistości jednak była cichym pożegnaniem w postaci słodko-gorzkiej kołysanki… Wyidealizowaną wizją przyszłości, której los nam nie zesłał…” – dodaje artystka.

Kuba Karaś, urodził się rok po premierze tego utworu. “Piosenkę Księżycową”  pamięta z młodzieńczych setów DJ-skich, puszczaną jako sentymentalny “numer na dobranoc”, tuż przed zamknięciem imprezy. W jego interpretacji utwór nabrał całkiem odmiennego charakteru. Zyskał zadziorny “pazur” i nowoczesną dynamikę z pogranicza alternatywnego disco, inspirowanego modnymi dziś brzmieniami lat…osiemdziesiątych! „Oto jak smakuje dobra kuchnia fusion – żartuje Anita – bierzesz z menu ulubioną tradycyjną potrawę, dajesz na warsztat nowemu szefowi, który ‘wykręca’ ją w niekonwencjonalny sposób i wszyscy goście przy stołach nagle odlatują!”

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa i Baron mają bardzo pracowite wakacje! “Na wypoczynek udamy się…”

https://www.instagram.com/p/B0WWdiHIV3D/
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA