Injury Reserve w Polsce

Injury Reserve w Polsce
fot. materiały prasowe

Injury Reserve, alternatywno-hip-hopowe trio z Arizony, które w swojej twórczości nawiązuje do takich klasyków jak A Tribe Called Quest czy Black Sheep, zaprezentuje się w Polsce.

Zespół Injury Reserve złożony z raperów Stepa J. Groggsa i Ritchie With a T oraz producenta Parkera Corey’a powstał w 2013 roku. W 2015 trio wydało swój debiutancki mixtape zatytułowany „Live from the Dentist Office”, na którym zagościli Chuck Inglish, Curtis Williams, Glass Popcorn czy Demi Hughes. Krążek zebrał znakomite recenzje oraz zdobył serca wielu fanów.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

W 2016 roku wydali kolejny mixtape – „Floss”, na którym usłyszeć można także Vica Mensę czy Cakes Da Killa i który okazał się nie mniejszym sukcesem od debiutu.

W maju 2019 przyszedł czas na pełnoprawne LP zatytułowane po prostu „Injury Reserve”, na którym gościnnie wystąpili Amine, JEPGMAFIA czy Freddie Gibbs.

Injury Reserve wystąpią w Polsce po raz pierwszy. Koncert odbędzie się 22 listopada w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety w cenie 45 zł dostępne przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl oraz we wszystkich Empikach.

▸ Przeczytaj również: Coke SSSummer Music Tour: Natalia Szroeder, Sarsa, Smolasty, Otsochodzi!

Jailbreak the Tesla
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie