Lana Del Rey zapowiada “Norman Fucking Rockwell”

"Norman Fucking Rockwell" ukaże sie 30 sierpnia!

Lana Del Rey zapowiada
fot. materiały prasowe

Lana Del Rey zaprezentowała zwiastun długo wyczekiwanego nowego albumu pt. “Norman Fucking Rockwell”. Szczegóły serwujemy wam już teraz na MUZOTAKT.pl

Lana Del Rey ujawniła datę premiery swojego kolejnego albumu. “Norman Fucking Rockwell” ukaże się na zakończenie wakacji 30 sierpnia. Album będzie dostępny w serwisach streamingowych, w formacie CD, winyla oraz kasety. Okładkę zdobi fotografia zrobiona przez siostrę wokalistki Chuck Grant. Oprócz Lady Del Reay na zdjęciu jest aktor Duke Nicholson (wnuk Jacka Nicholsona), który zagrał ostatnio w horrorze “To my”.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Głównym producentem albumu oraz współautorem jest Jack Antonoff. W skład tracklisty wchodzą: “Venice Bitch”,”Mariners Apartment Complex”, “hope is a dangerous thing for a woman like me to have – but I have it” oraz najświeższy singiel “Doin’ Time” – cover zespolu Sublime. 

Lana Del Rey ogłosiła także 8 koncertów w Europie, które rozpoczną się w lutym 2020 roku. Polski w tym składzie jeszcze nie ma ale przecież całkiem niedawno mogliśmy podziwiać Artystkę podczas fenomenalnego występu w Gdyni na Open’er Festival.

Tracklista albumu “Norman Fucking Rockwell” Lana Del Rey:

1. Norman Fucking Rockwell
2. Mariners Apartment Complex
3. Venice Bitch
4. Fuck It, I Love You
5. Doin’ Time
6. Love Song
7. Cinnamon Girl
8. How to Disappear
9. California
10. The Next Best American Record
11. The Greatest
12. Bartender
13. Happingess Is A Butterfly
14. Hope Is a Dangerous Thing for a Woman like Me to Have – but I Have It

Lana Del Rey zapowiedziała album jeszcze w ubiegłym roku i zdążyła opublikować z niego już piosenki “Mariners Apartment Complex”, “Venice Bitch”, “Hope Is a Dangerous Thing for a Woman Like Me to Have—But I Have It” oraz cover of Sublime “Doin’ Time”. Wśród gości pojawili się Jack Antonoff, Laura Sisk, Rick Nowles oraz Zach Dawes.

Lana Del Rey zasłynęła singlami “Video Games” i “Born to Die”, które promowały album “Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to “Summertime Sadness”, “National Anthem” i “Dark Paradise”. Poprzednia płyta Amerykanki, “Lust for Life”, miała premierę 21 lipca 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Coke SSSummer Music Tour: Natalia Szroeder, Sarsa, Smolasty, Otsochodzi!

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie