MUZOTAKTMUZYKANowy singielAva Max: Popowa sensacja prezentuje dwa nowe przeboje!

Ava Max: Popowa sensacja prezentuje dwa nowe przeboje!
A

Już teraz posłuchaj "Freaking Me Out" i "Blood, Sweat & Tears"

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Popowa sensacja, Ava Max, zaprezentowała dziś dwa nowe utwory. Piosenki takie jak “Freaking Me Out” i “Blood, Sweat & Tears”, już teraz dostępne na wszystkich serwisach streamingowych. Możecie posłuchać ich poniżej na MUZOTAKT.pl

Bardzo się cieszę, że “Freaking Me Out” i “Blood, Sweat & Tears” w końcu ujrzały światło dzienne” – mówi Ava Max

REKLAMA

Pierwszy z utworów opowiada o tym, kiedy zdajemy sobie sprawę, że kochamy kogoś tak mocno, że tracimy nad tym kontrolę. Druga piosenka jest o całkowitym zatraceniu się w miłości i byciu przy drugiej osobie bez względu na okoliczności. Nie mogłam się doczekać, aż wszyscy usłyszą te numery. Mam też nadzieję, że będą się z nimi utożsamiać”. 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Materiały promocyjne partnera

Freaking Me Out” i “Blood, Sweat & Tears” to pierwsze nowe kompozycje artystki od ukazania się singla “So Am I“, który dzięki swemu uniwersalnemu przesłaniu o akceptacji i poczuciu przynależności dotarł do top 5 list przebojów w Europie, a w USA ma już 33 miliony streamów. Oficjalny teledysk do tego porywającego, budującego hymnu obejrzano na YouTube 70 milionów razy, a singiel pokrył się już w Polsce złotem i dotarł na szczyt najpopularniejszych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych.

So Am I / Ava Max

Ava Max niedawno została nominowana do MTV Video Music Awards, gdzie w kategorii Najlepszy nowy artysta rywalizować będzie z BillieEilishLizzo i Lil Nasem X. Sukces wokalistki ugruntował pokryty podwójną platyną  w USA i potrójną Polsce przebój “Sweet but Psycho“, który spędził trzy tygodnie w top 10 notowania Hot 100 Billboardu oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. Utwór, który ma już 650 milionów streamów na całym świecie, zapewnił Max jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards. Towarzyszący nagraniu teledysk, nakręcony przez Shomi Patwary (Beyoncé, The Weeknd), ma już 386 milionów odsłon na YouTube. Za produkcję kawałka odpowiada nominowany do Grammy superproducent Cirkut (Maroon 5, Miley Cyrus, The Weeknd), a jego współautorką jest Madison Love (Camila Cabello). Poza licznymi sukcesami na listach w USA, “Sweet but Psycho” przez cztery tygodnie utrzymywało się na szczycie UK Singles Chart, a także znalazło się na 1. miejscu notowania w blisko 20 krajach.

Zwana Popową księżniczką (“V Magazine”) i Artystką, którą trzeba poznać (“Rolling Stone”), Ava Max wzbudziła niemałe zainteresowanie mediów, w tym “VanityFair“, “Billboardu” czy “Forbesa“. Ma już też za sobą telewizyjne występy w programach “The Late Late Show with James Corden“, “The TODAY Show” czy “The Ellen DeGeneres Show“. Lato mija jej pod znakiem koncertów, które stanowią rozgrzewkę przed występem w Nowym Jorku, gdzie będzie supportem Jonas Brothers.

Ava Max jest wyjątkowym nowym talentem, obdarzonym sejsmicznym głosem, indywidualistycznym sposobem myślenia o modzie i niezaprzeczalnym talentem do teatralnej, kinowej sztuki. Córka albańskich imigrantów, Max urodziła się w Wisconsin, ale wychowała się w Wirginii, gdzie podbiła serca publiczności na długo przed rozpoczęciem liceum. Zdeterminowana od najmłodszych lat, by występować na scenie i wyposażona w wyjątkową barwę głosu przekazaną przez jej matkę, śpiewaczkę operową, Max szlifowała swoje umiejętności występując na wielu konkursach wokalnych. Zainspirowana przez odważną ucieczkę swoich rodziców od konfliktu politycznego, który nękał ich ojczyznę; ostatecznie przeprowadziła się do Los Angeles, aby kontynuować swoje powołanie.

▸ Przeczytaj również: Coke SSSummer Music Tour: Natalia Szroeder, Sarsa, Smolasty, Otsochodzi!

Freaking Me Out / Ava Max
Blood, Sweat & Tears / Ava Max
Ava Max z nowym singlem "So Am I"
fot. Lauren Dunn
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA