Haim idealnie wpasowując się w falę upałów! Posłuchaj „Summer Girl”

Paul Thomas Anderson i letnie dziewczyny Haim!

Haim idealnie wpasowując się w falę upałów! Posłuchaj „Summer Girl”
fot. materiały prasowe

Siostry Este Haim, Danielle Haim oraz Alana Haim zaprezentowały teledysk do piosenki zatytułowanej “Summer Girls” w reżyserii Paula Thomasa Andersona.

Piosenka zapowiada nowy album Haim, który powinien ukazać się jeszcze w tym roku. Saksofonowe solo w piosence napisał Rostam Batmanglij, były członek Vampire Weekend. Gdy dziewczyny zorientowały się, że melodia przypomina “Walk on the Wild Side” Lou Reeda dodały linię basu, ale Nowojorczyk i tak występuje jako kompozytor. 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

“Zaczęłam tworzyć piosenkę, kiedy dowiedziałam się, że mój partner ma raka. Byłam wtedy w trasie i próbowałam na swój sposób wysłać pozytywną mu energię. Za każdym razem jak wracałam pomiędzy koncertami do domu, chciałam być jego słońcem, latem, kiedy czuł ciemność, jego nadzieją gdy czuł się beznadziejnie” – komentuje Danielle Haim.

Utwór zatytułowany “Summer Girl” to pierwszy singiel od czasu premiery drugiego albumu zespołu Something To Tell You wydanego w lipcu 2017 roku. Przypomnijmy, że Something To Tell You zadebiutował na 2. miejscu w UK oraz 7. miejscu listy US Billboard. 

Debiut grupy Haim to “Days Are Gone” z września 2013 roku. Od tego czasu siostry pojawiały się gościnnie w utworach m.in. Major Lazer, Bastille, M83, Brandona Flowersa, Calvina Harrisa czy Primal Scream. W lipcu 2017 roku trio wydało drugi album, “Someting To Tell You”.

Paul Thomas Anderson ma na koncie filmy “Aż poleje się krew”, “Wada ukryta” czy “Magnolia”.

▸ Przeczytaj również: Coke SSSummer Music Tour: Natalia Szroeder, Sarsa, Smolasty, Otsochodzi!

Summer Girl / Haim
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie