A$AP Rocky w areszcie! Machine Gun Kelly bojkotuje cukierki Swedish Fish

Pięciogwiazdkowy A$AP Rocky
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W ramach protestu z powodu aresztowania rapera, A$AP Rocky w Szwecji, Machine Gun Kelly bojkotuje cukierki Swedish Fish.

Machine Gun Kelly nie może się pogodzić, że A$AP Rocky jest nadal w areszcie! Postanowił więc zbojkotować popularne szwedzkie cukierki.

Swedish Fish, czyli szwedzkie rybki to popularne cukierki w kształcie rybek sprzedawane w Stanach Zjednoczonych. Choć pochodzą faktycznie ze Szwecji, dziś należą do amerykańskiej firmy, a produkowane są w Kanadzie. Jednym słowem bojkot nie za bardzo pomoże A$AP-owi Rocky’ego.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Raperowi zresztą nie jest potrzebna żadna pomoc, bo wkrótce zakończy się jego proces w Szwecji i A$AP Rocky zapewne usłyszy niezbyt wysoki wyrok i wkrótce wyjdzie na wolność. 

Szwedzki prokurator Daniel Suneson oskarżył A$AP-a Rocky’ego oraz dwóch jego współpracowników o napaść i uszkodzenie ciała. Ogłaszając swoją decyzję prokurator podkreślił, że miał dostęp do większego materiału dowodowego niż ten opublikowany w internecie oraz że ma także zeznania świadków świadczące na niekorzyść rapera. Sąd ogłosi datę procesu w przyszłym tygodniu. 

A$AP Rocky został zatrzymamy w Szwecji po tym jak on i jego ekipa wdali się w bójkę uliczną. Najpierw w mediach społecznościowych ukazał się film, na którym widać jak A$AP Rocky dość brutalnie atakuje jakąś osobę. Następnie raper – tłumacząc, że jest niewinny – opublikował film, w którym dwóch mężczyzn wielokrotnie zaczepia ekipę muzyka. 

– Zostali zaatakowani i bronili się – mówi adwokat Henrik Olsson Lilja.

A$AP Rocky miał zagrać na Open’erze. Ostatecznie zastąpił go Stormzy.

Machine Gun Kelly jest ostatnio dość zajęty. Zagrał w obrazie “Bird Box” z Sandrą Bullock oraz w kinowej biografii Mötley Crüe “The Dirt”. Niedawno dostał angaż do nowej komedii Judda Apatowa u boku Pete’a Davidsona.

Ostatni album rapera to “Hotel Diablo” 5 lipca z 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Coke SSSummer Music Tour: Natalia Szroeder, Sarsa, Smolasty, Otsochodzi!

https://www.youtube.com/watch?v=SaJrCvWvTUA
Machine Gun Kelly
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie