Ariana Grande i Barbra Streisand śpiewają na jednej scenie (WIDEO)

Ariana Grande i Barbra Streisand śpiewają na jednej scenie (WIDEO)
fot. instagram.com/barbrastreisand

Ariana Grande zaśpiewała z Barbrą Streisand wielki przebój zatytułowany “No More Tears (Enough is Enough)”. Jak sama przyznaje, to było jej największe muzyczne marzenie! Jak sobie poradziła na scenie, sprawdźcie poniżej nagranie na MUZOTAKT.pl

Podczas koncertu, który miał miejsce 6 sierpnia br. w chicagowskiej sali United Center, Ariana Grande dołączyła do legendarnej piosenkarki i aktorki, by wykonać jej przebój z 1979 roku pt. “No More Tears (Enough is Enough)”. Oryginalnie kawałek wykonywany był przez Barbrę Streisand i Donnę Summer. Jesienią 1979 roku kawałek dotarł do 1. miejsca amerykańskiej listy przebojów oraz pierwszej dziesiątki na licznych międzynarodowych zestawieniach.

Młoda wokalistka poradziła sobie znakomicie z klasyczną piosenką, a po występie była “roztrzęsiona i wzruszona”. Ariana Grande tuż po występie napisała na Twitterze: “nadal się trzęsie i płacze”.

Zobaczcie sami i oceńcie ten występ. Publiczność zgromadzona w United Center była bardzo zachwycona.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej czwarty album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta “Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.

Grande wystąpi w Tauron Arena Kraków 9 września 2019 roku. 

▸ Przeczytaj również: Sasha Strunin o walce ze środowiskami LGBT! “Płeć nie ma tu…

Ariana Grande i Barbra Streisand w piosence “No More Tears (Enough is Enough)”:

No More Tears (Enough is Enough)
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!