Niezastąpiona Ella Eyre wraca z nowym, świetnym singlem „Mama”!

„Mama” otwiera nowy rozdział w karierze 25-letniej artystki.

Niezastąpiona Ella Eyre wraca z nowym, świetnym singlem „Mama”!
fot. materiały prasowe

Utwór wyprodukowali Banx & Ranx, a gościnnie w kawałku pojawia się Kiana Ledé. Po śmierci ojca, Ella Eyre pojechała na Jamajkę, skąd pochodzi część jej rodziny, zabierając ze sobą ekipę ulubionych kompozytorów oraz producentów do słynnego Geejam Studios (Rihanna, Drake, Diplo). Tam powstał najbardziej zachwycający materiał w dotychczasowej karierze Brytyjki.

Jak opowiada sama Ella Eyre: Powrót na Jamajkę zmienił dla mnie wszystko. Tam dorastał mój tata. Tam otrzymałam szansę nagrywania z najlepszymi przyjaciółmi. To było niesamowite doświadczenie. Nie mogę się doczekać, aż fani usłyszą singiel „Mama”. Piosenka początkowo miała być typowym kawałkiem o rozstaniu, jednak ewoluowała w hymn o stawianiu na swoim. Opowiada również o tym, by nie pozwolić, aby eks rozpowszechniali fałszywe informacje na twój temat wśród bliskich 
– Ella Eyre.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Do kawałka „Mama” powstał teledysk, który będzie można obejrzeć poniżej.

Ella Eyre zyskała rozgłos na całym świecie za sprawą światowego hitu Rudimental „Waiting All Night” (2014), który otrzymał BRIT Award w kategorii Brytyjski singiel roku. Ella nie spoczęła jednak na laurach, a do jej osiągnięć należą m.in. platynowe single, album w top 5 i dwie nagrody MOBO.

W 2018 Ella Eyre wydała „Answerphone” z producenckim duetem Banx & Ranx oraz gościnnym udziałem Yxng Bane. Utwór z miejsca stał się hitem i przekroczył już liczbę 100 mln streamów. Sukces singla sprawił, że Eyre postanowiła skierować swoją twórczość w nową stronę. Po przekroczeniu miliarda streamów całego katalogu, Brytyjka ma w ręku nowy kontrakt z legendarną wytwórnią Island Records i jest gotowa, by po raz kolejny podbić serca słuchaczy na całym świecie.

▸ Przeczytaj również: Sasha Strunin o walce ze środowiskami LGBT! “Płeć nie ma tu…

Mama / Ella Eyre
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie