MUZOTAKTMUZYKANowy singielSylwia Grzeszczak odpaliła "Rakiety"! Nowy singiel już jest!

Sylwia Grzeszczak odpaliła “Rakiety”! Nowy singiel już jest!
S

Nowy singiel i start przedsprzedaży płyty "Best Of Live: 10 Ten Tour".

REKLAMA
REKLAMA

To już czas, Sylwia Grzeszczak odpala „rakiety” i zabiera nas w kolejna muzyczną podróż. Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na Księżyc, mówi o wielkich marzeniach i przekraczaniu własnych granic.

Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, Sylwia Grzeszczak postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.

REKLAMA

Nowy singiel “Rakiety” zobrazowany został fantastycznym klipem, który zobaczyć można na oficjalnym kanale youtube Sylwii.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Dzisiaj również wystartowała przedsprzedaż nowej płyty Sylwii Grzeszczak, krążek zatytułowany “Best Of Live: 10 Ten Tour” ukaże się już 20 września.

W 2019 roku minęło dziesięć lat od wydania przez Sylwię Jej debiutanckiego albumu “Ona i On”. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu Sylwia Grzeszczak wyruszyła w trasę koncertową pod tytułem 10TEN TOUR. W największych miastach Polski usłyszeć można było najpopularniejsze przeboje artystki w aranżacjach przygotowanych specjalnie na dziesięciolecie pracy artystycznej.

Krążek “Best Of Live: 10 Ten Tour” jest zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie, na płycie usłyszeć można przekrój twórczości artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach.

Tylko do zamówionych w przedsprzedaży płyt dołączany jest dodatkowy krążek zawierający singiel “Rakiety”. Wersja preorderowa jest ściśle limitowana i warto się spieszyć by zdobyć swój egzemplarz.

▸ Przeczytaj również: Sasha Strunin o walce ze środowiskami LGBT! “Płeć nie ma tu…

Sylwia Grzeszczak – Rakiety

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA