Siles i Smolasty we wspólnym singlu „Spodnie”

Siles i Smolasty we wspólnym singlu „Spodnie”
fot. materiały prasowe

„Spodnie” to drugi singiel zapowiadający album Silesa. Młody artysta postanowił wprowadzić słuchaczy w letni, spokojny vibe, który definiuje tegoroczną wakacyjną miłość.

Siles i Smolasty łączą siły. Gościnny udział Smolastego to nie przypadek. Obaj raperzy idealnie rozumieją się w sprawach muzycznych i co za tym idzie – świetnie ze sobą współgrają.

Za produkcję numeru odpowiada duet UPNDWN.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Siles (98’) – młody raper z Lubaczowa z papierami na karierę muzyczną, dosłownie i w przenośni. Ucho do chwytliwych melodii czy eklektyczne podejście do gatunków nie wzięły się znikąd. Ukończona szkoła muzyczna w klasie fortepianowej a następnie studia realizacji dźwięku dały świetny background do wejścia na polską scenę rapową. Jego numery to przekrój różnych klimatów, zaczynając od melancholijnych, poetyckich klimatów, kończąc na ciężkich trapowych brzmieniach. Wszystko to sprawia, że najpierw oddolnie zbudował spory kanał na YT (ponad 126 000 subskrypcji), by następnie związać się z Universal Music, gdzie przygotowuje obecnie swój pierwszy materiał. 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i Barbra Streisand śpiewają na jednej scenie (WIDEO)

Siles i Smolasty – „Spodnie”
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!