Ed Sheeran jeździ na rowerze po Londynie (WIDEO)

Nowy klip Eda Sheerana z Paulo Londra i Dave do utworu "Nothing On You".

Ed Sheeran jeździ na rowerze po Londynie (WIDEO)
fot. screen Youtube

Ed Sheeran ujawnił właśnie kolejny klip promujący najnowszy album pt. “No. 6 Collaborations Project”. Obrazek został nakręcony do utworu zatytułowanego “Nothing on You” w którym gościnnie udzielają się Paulo Londra oraz Dave. 

Klip powstał w Londynie, do którego Ed Sheeran często odwołuje się na swoim ostatnim krążku. Nowy album Sheerana bije rekordy popularności na całym świecie, a w tylko samej Wielkiej Brytanii już od trzech tygodni okupuje listę najlepiej sprzedających się krążków.

Dodatkowo trasa koncertowa “Divide Tour” stała się najbardziej dochodową i najczęściej uczęszczaną trasą na świecie, bijąc rekord należący do tej pory do U2.

W samym serwisie Spotify “No.6 Collaborations Project” zdobył największa liczbę słuchaczy w skali miesiąca – ponad 69 milionów. We wszystkich serwisach streamingowych album został odsłuchany 1,4 miliarda razy!

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Na wydanym 12 lipca albumie “No.6 Collaborations Project” znajdziemy liczne kooperacje Eda Sheerana z jego ulubionymi muzycznymi gwiazdami. W 15 utworach udział wzięło 22 artystów, w tym Travis Scott, Stormzy, Cardi B, Eminem, Bruno Mars i Justin Bieber. Z płyty pochodzą dwa wielkie przeboje – “I Don’t Care” z Justinem Bieberem (8 kolejnych tygodni na szczycie brytyjskiej listy przebojów, co jest tegorocznym rekordem) oraz “Beautiful People” z udziałem Khalida. 

Ed Sheeran, który pod koniec 2017 roku został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego (MBE) za swój wkład w muzykę i zaangażowanie w dobroczynność, jest dumnym posiadaczem czterech statuetek Grammy.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Grzeszczak odpaliła “Rakiety”! Nowy singiel już jest!

Nothing on You
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie