Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się. Koniec ich małżeństwa!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth spędzają razem swoje pierwsze walentynki jako małżeństwo
fot. Instagram @mileycyrus

Niecały rok po ślubie Miley Cyrus i Liam Hemsworth postanowili się rozstać. Ich małżeństwo zawarte zostało w grudniu 2018 roku. Co było powodem ich rozstania?! Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

“Miley Cyrus i Liam Hemsworth postanowili się rozstać” – napisał rzecznik pary w oświadczeniu. “Decyzja została podjęta dla wspólnego dobra. Liam i Miley nadal pozostaną oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności” – czytamy dalej. Tego nikt się nie spodziewał.

▸ Przeczytaj również: Fun Factory – legenda eurodance powraca!

W serwisach plotkarskich pojawiły się informacje, że Miley Cyrus związała się z Kaitlynn Carter. Razem wybrały się na wakacje do Włoch, gdzie przyłapano je na pocałunkach.

Miley i Liam po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu “Ostatnia piosenka”. W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku. 

Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to “Younger Now” z 2017 roku. w 2009 roku wydała EP-kę “She Is Coming”. Gwiazda, która jest także aktorką, niedawno zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”.

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmach “Dzień Niepodległości: Odrodzenie” (“Independence Day: Resurgence”) czy komedii “Jak romantycznie!”.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth zaskoczyli wszystkim swoim tajemniczym ślubem
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie