MUZOTAKTNEWSYHotPlotaMiley Cyrus refleksyjna po rozstaniu! To dla Niej rzuciła Liamia?!

Miley Cyrus refleksyjna po rozstaniu! To dla Niej rzuciła Liamia?!
M

REKLAMA
REKLAMA

Miley Cyrus po raz pierwszy wypowiedziała się po rozstaniu z Liamem Hemsworthem . Piosenkarka zamieściła filozoficzny wpis na Instagramie po rozstaniu z mężem. Więcej przeczytacie już teraz na MUZOTAKT.pl

Miley Cyrus, jak donoszą zachodnie media związała się z Kaitlynn Carter. Obie Panie wybrały się na krótki urlop do Włoch, gdzie zostały przyłapane na pocałunkach i pieszczotach.

REKLAMA

Na Instagramie można znaleźć zdjęcia z ich wakacji we Włoszech. Na jednym z Nich piosenkarka opatrzyła je swoimi przemyśleniami na temat związku z Liamem. 

“Nie walcz z ewolucją, bo nigdy nie wygrasz” – napisała Miley Cyrus. “Góra, na której stoję, kiedyś była pod wodą, połączona z Afryką. Dolomity nie powstały jednego dnia, miliony lat powstało to wspaniałe piękno, ale zmiana jest nieunikniona. Mój tata zawsze mi powtarzał: “Natura nigdy się nie spieszy, ale zawsze jest na czas”. To zdanie napełnia moje serce spokojem i nadzieją. Nauczono mnie szanować planetę i zobowiązuję się robić to samo z moim życiem” – dodała artystka.

▸ Przeczytaj również: Fun Factory – legenda eurodance powraca!

W serwisach plotkarskich pojawiły się informacje, że Miley Cyrus związała się z Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu “Ostatnia piosenka”. W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku. 

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to “Younger Now” z 2017 roku. w 2009 roku wydała EP-kę “She Is Coming”. Gwiazda, która jest także aktorką, niedawno zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”.

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmach “Dzień Niepodległości: Odrodzenie” (“Independence Day: Resurgence”) czy komedii “Jak romantycznie!”.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

https://www.instagram.com/p/B09DWxfg1xO/
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA