REKLAMA
Home NEWSY HotPlota Miley Cyrus refleksyjna po rozstaniu! To dla Niej rzuciła Liamia?!

Miley Cyrus refleksyjna po rozstaniu! To dla Niej rzuciła Liamia?!

Miley Cyrus refleksyjna po rozstaniu! To dla Niej rzuciła Liamia?!
fot. instagram.com/kaitlynn

Miley Cyrus po raz pierwszy wypowiedziała się po rozstaniu z Liamem Hemsworthem . Piosenkarka zamieściła filozoficzny wpis na Instagramie po rozstaniu z mężem. Więcej przeczytacie już teraz na MUZOTAKT.pl

Miley Cyrus, jak donoszą zachodnie media związała się z Kaitlynn Carter. Obie Panie wybrały się na krótki urlop do Włoch, gdzie zostały przyłapane na pocałunkach i pieszczotach.

Na Instagramie można znaleźć zdjęcia z ich wakacji we Włoszech. Na jednym z Nich piosenkarka opatrzyła je swoimi przemyśleniami na temat związku z Liamem. 

“Nie walcz z ewolucją, bo nigdy nie wygrasz” – napisała Miley Cyrus. “Góra, na której stoję, kiedyś była pod wodą, połączona z Afryką. Dolomity nie powstały jednego dnia, miliony lat powstało to wspaniałe piękno, ale zmiana jest nieunikniona. Mój tata zawsze mi powtarzał: “Natura nigdy się nie spieszy, ale zawsze jest na czas”. To zdanie napełnia moje serce spokojem i nadzieją. Nauczono mnie szanować planetę i zobowiązuję się robić to samo z moim życiem” – dodała artystka.

▸ Przeczytaj również: Fun Factory – legenda eurodance powraca!

W serwisach plotkarskich pojawiły się informacje, że Miley Cyrus związała się z Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth po raz pierwszy zaczęli się spotykać w 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu “Ostatnia piosenka”. W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku. 

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to “Younger Now” z 2017 roku. w 2009 roku wydała EP-kę “She Is Coming”. Gwiazda, która jest także aktorką, niedawno zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”.

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmach “Dzień Niepodległości: Odrodzenie” (“Independence Day: Resurgence”) czy komedii “Jak romantycznie!”.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nas w aplikacji Google News!Exit mobile version