Keane wraca do szkoły w „Love Too Much” (WIDEO)

Do singla nagrano zabawny, nostalgiczny teledysk.

Keane wraca do szkoły w „Love Too Much”
fot. materiały prasowe

Po przebojowym „The Way I Feel”, Keane prezentuje kolejny niezwykle chwytliwy kawałek – „Love Too Much”. Utwór zapowiada nowy album zespołu, „Cause and Effect”, który ukaże się 20 września 2019. To pierwsze wydawnictwo Brytyjczyków po siedmioletniej przerwie.

Autorami „Love Too Much” są muzycy Keane, a produkcyjnie wsparł ich David Kosten. W utworze główną rolę grają pianino oraz niepodrabialny wokal Toma Chaplina. Refren z miejsca wpada w głowę.

W klipie wyreżyserowanym przez Lochlainna McKennę (A.K.A Locky’ego) zespół wraca do szkoły: Tom Chaplin wciela się w rolę niezdarnego nauczyciela wychowania fizycznego, pianista Tim Rice-Oxley staje się cool nauczycielem historii, perkusista Richard Hughes portretuje znużonego matematyka, a basiście Jesse’emu Quinowi przypadła rola ekscentrycznego nauczyciela sztuki.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Jesse, który jest autorem koncepcji klipu, przyznaje: – Chcieliśmy w lekki, zabawny sposób pokazać zjawisko kochania być może odrobinę za bardzo.

„Cause and Effect” to piąty album studyjny Keane. Wszystkie poprzednie trafiały na szczyt list sprzedaży w Wielkiej Brytanii, zgromadziły 2,6 miliardów streamów i sprzedały się w nakładzie przekraczającym 13 mln egzemplarzy na całym świecie.

▸ Przeczytaj również: Coke SSSummer Music Tour: Natalia Szroeder, Sarsa, Smolasty, Otsochodzi!

Love Too Much
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie