MUZOTAKTFotorelacjeHej Fest 2019 Zakopane: Na scenie Kamil Bednarek i Dżem! (ZDJĘCIA)

Hej Fest 2019 Zakopane: Na scenie Kamil Bednarek i Dżem! (ZDJĘCIA)
H

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W ostatnią sobotę wysoka temperatura na Gubałówce nie była wyłączną zasługą pogody. Już przed 16:00 wyjeżdżające na szczyt wagony kolei PKL zaczęły wypełniać się fanami reggae i bluesa. Podczas kolejnego koncertu Hej Fest mogli liczyć na wyjątkową, muzyczną ucztę. Na scenie między innymi Kamil Bednarek oraz zespół Dżem.  

– W tak wspaniałych okolicznościach przyrody, z tak cudowną publicznością to się nie może nie udać! – tymi słowami otworzył swój koncert Kamil Bednarek. Kariera wokalisty rozpoczęła się od zajęcia 2. miejsca w telewizyjnym show „Mam talent”, po zakończeniu którego, wraz zespołem Star Guard Muffin, nagrał debiutancką, multiplatynową płytę „Szanuj”. Od 2012 r. śpiewa w zespole Bednarek, z którym wydał do tej pory trzy doskonale przyjęte przez publiczność płyty, które kolejno uzyskały status  diamentowej, platynowej i złotej. Koncert otworzył „Talizman”, a następnie „Poczuj luz” i „Zabieram cię na trip”. Już od pierwszych dźwięków wokalista nawiązał doskonały kontakt z widzami, którym natychmiast udzieliła się żywiołowa energia frontmana. Wspólna zabawa trwała przez cały, prawie półtoragodzinny występ, na który złożyły się między innymi największe hity, takie jak : „Cisza”, „List” czy „Chwile jak te”, i który zakończył się owacyjnie przyjętymi bisami. 

REKLAMA

Jako gwiazda supportowa zagrał poznański kwintet Eleanor Gray. Zespół, na którego czele stoi wokalista Alan Garstecki, był rockową rozgrzewką przed koncertem Dżemu. Finalista jednej z edycji Festiwalu Supportów zaprezentował utwory z wydanej w 2016 roku debiutanckiej płyty „K-R-Y-S-T-Y-N-A”.

Sobotni wieczór na Gubałówce należał do jednego z najważniejszych polskich zespołów, który swoją historię może liczyć w dekadach. Dżem działa od 1973 r., a przez jego skład przewinęło się mnóstwo doskonałych muzyków – na czele z Ryszardem Riedlem, który w dużej mierze zbudował legendę zespołu. Śląska grupa ma grono oddanych fanów, nierzadko należących do różnych generacji. Koncert zespołu otworzyły „Do przodu” i „Gorszy dzień”, a przez kolejne, prawie dwie godziny pojawiły się najbardziej znane utwory – „Aleja róż”, „Kołyska”, „Paw”, Wehikuł czasu” i „Sen o Victorii”. Na bis nie mogło zabraknąć wyczekiwanego i entuzjastycznie przyjętego hitu „Czerwony jak cegła”.

Materiały promocyjne partnera

Hej Fest potrwa do 24 sierpnia, a wystąpią na nim już w najbliższą sobotę 17 sierpnia LemON i IRA oraz – w kolejną sobotę – Kasia Kowalska i Andrzej Piaseczny. Bilety w cenie 39 zł w przedsprzedaży, wraz z wyjazdem i zjazdem koleją na Gubałówkę można nabyć w internetowym sklepie PKL.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Hej Fest 2019 Zakopane: Na scenie Kamil Bednarek i Dżem! (ZDJĘCIA)
fot. Konrad Obidziński
Hej Fest 2019 Zakopane: Na scenie Kamil Bednarek i Dżem! (ZDJĘCIA)
fot. Konrad Obidziński
Hej Fest 2019 Zakopane: Na scenie Kamil Bednarek i Dżem! (ZDJĘCIA)
fot. Konrad Obidziński
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA