MUZOTAKTNEWSYFilmGeorge Michael śpiewa dla Emilii Clarke w komedii "Last Christmas"

George Michael śpiewa dla Emilii Clarke w komedii „Last Christmas”
G

REKLAMA
REKLAMA

W sieci pojawił się zwiastun muzycznej komedii romantycznej Paula Feiga pt. „Last Christmas”. W nagraniu możemy usłyszeć kawałek, który wykonuje George Michael.

George Michael naprawdę nazywał się Georgios Kyriacos Panayiotou. Zasłynął występując w duecie Wham!, który współtworzył z Andrew Ridgeleyem. Wśród hitów formacji były „Wake Me Up Before You Go-Go”, „Everything She Wants” czy „Careless Whisper”. Wokalista zmarł 25 grudnia 2016 roku w wieku 53 lat.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

REKLAMA

„Last Christmas” to komedia romantyczna rozgrywająca się w Londynie. Autorką scenariusza, jest Emma Thompson. w rolach głównych wystąpią Emilia Clarke i Henry Golding. W filmie zagrają także Emma Thompson i Michelle Yeoh.

Kate (Emilia Clarke) włóczy się po Londynie z dzwonkami przy butach, które pozostały jej po pracy elfa w świątecznym sklepie. To zresztą nie jedyna jej zła decyzja. Tom (Henry Golding) wydaje się być księciem z bajki, gdy wkracza do życia Kate i próbuje przełamywać stawiane przez nią bariery. Gdy Londyn robi się najbardziej świątecznym miastem świata zdaje się, że tych dwoje nie ma szans. Ale czasami musisz pozwolić, aby śnieg spadł tam gdzie może, musisz słuchać swojego serca… i musisz mieć wiarę.

Scenariusz Emmy Thompson inspirowany był klasyczną piosenką Wham! W produkcji pojawią się także inne utwory George’a Michaela, wśród których ma być jeden wcześniej nie publikowany. 

Emma Thompson była cztery razy nominowana do Oscara. Trzy razy za grę i raz za scenariusz. Oscary otrzymała za rolę w filmie „Powrót do Howards End” oraz za scenariusz do „Rozważnej i romantycznej”. Ostatnio jako scenarzystka Emma Thompson pracowała przy filmie „Bridget Jones 3”.

Paul Feig ma na koncie komedie „Agentka” czy „Druhny”.

Emilia Clarke znana jest z „Gry o tron”, a Henry Golding święcił ostatnio triumfy za sprawą komedii „Bajecznie bogaci Azjaci”.

▸ Przeczytaj również: Sasha Strunin: Moi fani czekali na Sashę sprzed lat. Zawiodłam ich…

Last Christmas
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA