MUZOTAKTNEWSYGwiazdyCamila Cabello i Shawn Mendes nie są naprawdę razem?

Camila Cabello i Shawn Mendes nie są naprawdę razem?
C

REKLAMA
REKLAMA

Fani mają wątpliwości czy Shawn Mendes i Camila Cabello są naprawdę razem. Internauci podejrzewają, że ich związek jest całkowicie udawany na potrzeby promocji ich najnowszego singla „Senorita”. Czy faktycznie mają rację?!

Fani nie mają złudzeń, Shawn Mendes i Camila Cabello tylko udają, że są parą. Przypomnijmy, że odkąd wspólnie nagrali singiel „Senorita” w mediach zaczęło aż huczeć od plotek na temat ich rzekomego romansu.

Zachodnie media donosiły, że podczas planu zdjęciowego do teledysku singla między gwiazdami zaiskrzyło. A całej pikanterii dodał fakt, że Camila Cabello krótko po tym rozstała się ze swoim partnerem, z Matthew Hussey’em, z którym spotykała się od 2018 roku. Niestety do dnia dzisiejszego żadne z nich nie potwierdziło związku. Fan muzyków spekulują, że to tylko ustawka…

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Majka Jeżowska: Nie jestem jeszcze gotowa do tej roli, sama chcę czerpać z życia

Shawn Mendes i Camila Cabello – związek

Od dnia premiery ich wielkiego hitu „Senorita” zagraniczne portale publikują wspólne zdjęcia Shawna i Camili. Widzieliśmy już wspólny spacer po ulicach Los Angeles czy w West Hollywood jak para trzymała się za ręce. Największym zaskoczeniem były zdjęcia, na których Camila Cabello i Shawn Mendes całują się w kawiarni czy podczas kąpieli na basenie w Miami namiętnie się przytulają.

Wszystko wygląda na to, że para jest w sobie zakochana i zachowują się normalnie. Ich fani natomiast mają duże wątpliwości, ponieważ Shawn Mendes i Camila Cabello na zdjęciach i filmikach często patrzą wprost w obiekt kamery lub aparatu. Wówczas jak zauważą dziennikarzy nie szczędzą sobie czułości. Czy to faktycznie tylko chwyt marketingowy, by wypromować singiel „Senorita”? Czy fani mają już obsesję?

„Jak dla mnie to prawdziwa ustawka”, „Promocja singla jakoś musi trwać. To nie jest prawdziwy pocałunek. Ściemniają”, „foto mówi wszystko, to będzie tylko PR.”, „Czuć wielki fałsz”, „Ale ustawka”, „Senorita ma za mało jeszcze wyświetleń?” – to tylko niektóre z komentarzy fanów pod wspólnymi fotkami i filmikami Camili Cabello i Shawna Mendesa.

A Wy jak myślicie czy Shawn Mendes i Camila Cabello udają związek i spotykają się tylko dla promocji wspólnego kawałka? 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA