Kup jako pierwszy album grupy Tool

Album ukaże się 30 sierpnia.

Tool
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Z okazji zbliżającej się premiery nowej płyty zespołu Tool, przygotowano w Warszawie specjalne wydarzenie, podczas którego fani będą mogli kupić “Fear Inoculum”. 

Przez 13 lat na świecie nastąpiło wiele zmian. W tym czasie każdy z nas dorobił się smartphona, zaczął słuchać muzyki w aplikacjach, obejrzał 8 sezonów “Gry o Tron”, a zespół Tool próbował skończyć nową płytę. W końcu się udało i 30 sierpnia 2019 roku do rąk fanów trafi wydawnictwo “Fear Inoculum”. Krążek, który będzie miał wbudowany ekran, głośnik, baterię, będzie zawierał wielką książeczkę, a przede wszystkim 7 nowych utworów, na które wszyscy czekali.

Od godziny 00:00 w Barze Studio w Warszawie będziecie mogli kupić nową płytę Toola jako pierwsi w Polsce. Już od 22:00 będziecie mogli wsłuchać się w progresywne brzmienia płynące z głośników, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce na specjalnie przygotowanych na tę okazję tłach, wypić drinka inspirowanego utworami z nowego krążka, a także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie 5 egzemplarzy limitowanej edycji “Fear Inoculum”. 

W serwisach streamingowych album będzie się składał z 10 kompozycji. Te dodatkowe trzy to “Litanie contre la Peur”, “Legion Inoculant” oraz ” Mockingbeat”. Motywem przewodnim jest cyfra 7. Produkcją zajął się Joe Barresi, a masteringiem Bob Ludwig.

▸ Przeczytaj również: Majka Jeżowska: Nie jestem jeszcze gotowa do tej roli, sama chcę czerpać z życia

“Fear Inoculum” CD:
1. Fear Inoculum
2. Pneuma
3. Invincible
4. Descending
5. Culling Voices
6. Chocolate Chip Trip
7. 7empest

“Fear Inoculum” streaming:
1. Fear Inoculum
2. Pneuma
3. Litanie contre la Peur
4. Invincible
5. Legion Inoculant
6. Descending
7. Culling Voices
8 Chocolate Chip Trip
9. 7empest
10. Mockingbeat

Muzycy Tool znajdują sobie zajęcie w różnych pobocznych projektach. Perkusista Danny Carey nagrał z członkami Mastodon longplay pod szyldem Seagullmen a Maynard James Keenan z A Perfect Circle wydał krążek “Eat The Elephant”.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

Fear Inoculum
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie