Young Stars Festival 2019 już w tym tygodniu!

Gotowi na szóstą edycję największego młodzieżowego festiwalu w Polsce?

Young Stars Festival 2019 już w tym tygodniu!
fot. materiały prasowe

Kolejna edycja największego wydarzenia muzycznego dla młodzieży zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek wystartuje Young Stars Festival 2019! Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Young Stars Festival 2019: Gorące zakończenie wakacji zostanie zapewnione przez występy wielu uzdolnionych muzyków. Na scenie festiwalu pojawią się gwiazdy z Polski i zagranicy, tacy jak: Hrvy, Isac Elliot, Tilly, Lukas Rieger, Max & Harvey, Roadtrip, Kristian Kostov, Sylwia Lipka, Artur Sikorski, Felivers, Weronika Juszczak, Bartek Kaszuba, Kaja Jabłońska, Olivia Klinke, Dominika Sozańska czy Agata Gładysz. Z każdą z gwiazd odbędę się spotkania w ramach Meet&Greet.

Jako gość specjalny wystąpi także Honorata Skarbek.

▸ Przeczytaj również: Majka Jeżowska: Nie jestem jeszcze gotowa do tej roli, sama chcę czerpać z życia

Jednak festiwal Young Stars 2019, to nie tylko muzyka. Poza koncertami przewidziano dla uczestników wiele atrakcji, takich jak Teen Con – czyli strefę serialową, czy Game Party – strefa gier.

Dla rodziców przygotowano specjalną strefę Chillout Room, w której będą mogli odprężyć się przy muzyce i kawie na wygodnych pufach i kanapach.

Wszyscy obecni będą mieli także niepowtarzalną okazję, aby porozmawiać o ważnych tematach z wyjątkowymi gośćmi i gwiazdami Young Stars w ramach panelu dyskusyjnego We Talk. Wśród poruszanych tematów pojawią się takie, jak: Zatrzymać Hejt czy #RatujSwiat.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie