Taylor Swift z rekordem i świetnymi recenzjami

Taylor Swift z rekordem i świetnymi recenzjami
fot. instagram.com/taylorswift

Najnowszy album Taylor Swift zatytułowany „Lover” w dniu premiery przekroczył 2 mln streamów. Pobił także rekord sprzedaży w USA w 24 godziny po premierze.

Siódmy album Taylor Swift ma obecnie najwyższe oceny ze wszystkich płyt artystki w serwisie Metacritic.

▸ Przeczytaj również: Robert Downey Jr. przerwał koncert The Rolling Stones na prośbę NASA

Dziennikarze z wielkim entuzjazmem odnoszą się do najnowszego dokonania Amerykanki:

Siódma odsłona twórczości młodej Amerykanki może być najlepszą w jej dorobku – Onet.

„Lover” to płyta mniej bombastyczna i eklektyczna od poprzedniej, raczej staromodna niż na siłę współczesna, za to po prostu ładna – Wyborcza.pl

W czasach zaskakującej posuchy na dobre popowe płyty i przeboje piękna Tay wchodzi cała na… różowo i w mistrzowskim stylu serwuje nam na swojej nowej, siódmej już płycie zestaw bezpretensjonalnych popowych przebojów w sam raz na bezbolesne pożegnanie z latem! Choć przecież jej „Lover” zostanie z nami na dłużej. Bo to znakomity i ponadczasowy album – CGM.

Spelling is fun. Jako świadomy dość użytkownik niełatwego języka potwierdzam. Ale Taylor Swift is funnier. Tutaj w najlepszej jak dotąd odsłonie, a nie słodziłem jej przy okazji poprzednich dokonań – Polifonia.

To dojrzały album prezentujący nam postać silnej artystki oraz kobiety, która nie chce już krzyczeć, mścić się i walczyć na polu bitwy. Taylor Swift pragnie po prostu być szczęśliwa – All About Music.

Swift zeszła z wysokiego C i skłoniła się ku bezpretensjonalnym brzmieniom. Czuć w nich przestrzeń, luz, pozytywne wibracje – Spider’s Web Rozrywka.

Swift pokazała bowiem, że jest coraz bardziej świadomą artystką i wokalistką, której zależy nie tylko na zdobywaniu miliardów streamów, lecz przede wszystkim na tworzeniu dobrych piosenek, które mogą przetrwać próbę czasu. Niektóre utwory z „Lover” na pewno mają na to szansę – Koncertomania.

„Lover” to ukoronowanie dotychczasowej kariery Swift – Rolling Stone.

Kompozycje artystki nigdy nie były tak dobre – Rolling Stone.

Dawna Taylor wróciła na „Lover”, jest najlepsza od wielu lat – Vulture.

Majstersztyk popu – Forbes.

Krytycy z miejsca zakochują się w najnowszym albumie Taylor Swift – USA Today.

„Lover” oferuje wiele dowodów na to, że Swift jest najlepszą kompozytorką spośród koleżanek i kolegów z jej pułapu – Guardian.

Swift pokazuje się tu z zaskakującej strony… Na „Lover” mamy jedne z najbardziej intrygujących tekstów w jej karierze – The Atlantic.

Świetne dokonanie, które warte jest zarówno bliskiej analizy przez słuchawki, jak również na wspólne wykrzykiwanie tekstów podczas stadionowych koncertów – Billboard.

Taylor Swift dzierży klucz do przetrwania muzyki pop – Vanity Fair.

Triumfalny powrót – The Sun.

Na „Lover” Taylor wraca do wrażliwości i romansu – Pitchfork.

Dojrzały, złożony pop – LA Times.

Swift jest także w szczytowej formie wokalnej, przeplatając wielowarstwowe harmonie ze zróżnicowanymi barwami, które potrafią zaskoczyć – Slate.

Taylor Swift wychodzi z mroku na „Lover” – The New York Times.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

Lover
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie