Sylwia Przybysz jest w CIĄŻY! Ojcem dziecka będzie Jan Dąbrowski (FOTO)

Sylwia Przybysz jest w CIĄŻY! Ojcem dziecka jest Janek Dąbrowski (FOTO)
fot. instagram.com/sylwiaprzybysz

To już pewne! Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski zostaną rodzicami. 21-letnia wokalistka potwierdziła, że jest w ciąży. Radosną nowiną podzieliła się na swoim profilu, na Instagramie.

Przypomnijmy, że Sylwia Przybysz miała wziąć udział w 10. edycji programu “Taniec z gwiazdami”. Chwilę później obiegła informacja, że młoda wokalistka jednak zrezygnowała z udziału w polsatowskim show z powodów osobistych. Wówczas zaczęto spekulować, że gwiazda jest w ciąży.

Dziś 21-letnia wokalistka potwierdziła na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka. Ojcem będzie 22-letni YouTuber i współprowadzący program “The Voice Kids” Jan Dąbrowski, znany jako JDabrowsky.

▸ Przeczytaj również: Robert Downey Jr. przerwał koncert The Rolling Stones na prośbę NASA

Sylwia Przybysz w ciąży. Ojcem będzie JDabrovsky!

Za pomocą Instagrama młoda wokalistka potwierdziła, że spodziewa się dziecka.

“Kochani! Przyszedł czas żeby oficjalnie potwierdzić wszelkie doniesienia i ogłosić, że obecnie jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie oczekującymi przyjścia na świat małej istotki, największego cudu, który dostaliśmy od Boga. Jestem szczęśliwa, że tak długo jak to możliwe mogliśmy cieszyć się tym wyłącznie w gronie najbliższych” – wyjawiła na Instagramie Sylwia Przybysz.

“Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu! Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności i pracy jaka nas czeka, ale jednocześnie gotowi na wszystko! Mamy wspaniale wspierające rodziny! To niesamowity czas w życiu człowieka i największe błogosławieństwo. Chcielibyśmy prosić Was o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle ważnym dla nas czasie. Oczywiście razem z @jdabrowsky działamy dalej! Przede mną premiera najnowszej płyty przed Jasiem mnóstwo nowych projektów! Także do usłyszenia niebawem ❤️” – kontynuuje Sylwia Przybysz.

Gratulację złożyli między innymi:

“Gratulacje 🙌💗” – Lanberry, “Gratulujemyyy❤️” – 4Dreamers, “TAAAK! Gratulacje❤️” – Dawid Kwiatkowski, “Ale super😍😍Gratulacje!!!💞💞💞” – Roksana Węgiel, “Gratulacje Sylwia💕 Dziecko to najpiękniejszy dar w życiu❤️ Od teraz Twoje życie zmieni się na lepsze 🤩 ” – Gosia Andrzejewicz, “loveee! jestem pełna podziwu i niesamowicie z Was dumna 💛” – Magda Bereda.

My też serdecznie gratulujemy!

▸ Przeczytaj również: Lana Del Rey powraca z krążkiem „Norman Fucking Rockwell” (AUDIO)

Sylwia Przybysz nagrała teledysk z influencerami z całego świata! (WIDEO)
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie