Josef Salvat kontynuuje satyrę na showbiznes w najnowszym klipie do piosenki “Paradise”!

Josef SalvatJosef Salvat to obecnie jeden z najmodniejszych wokalistów w Wielkiej Brytanii. 28-Latek o urodzie amanta z filmów z lat 30-tych ub. wieku dał się poznać szerszej publiczności m.in. dzięki przebojowi „Open Season”, któremu towarzyszył klip żartujący z procesu powstawania teledysków w dzisiejszych realiach show-biznesu.

Teraz, w przededniu wydania debiutanckiej płyty Josefa, mamy kontynuację tej satyry – w krzywym zwierciadle oglądamy szał udzielania wywiadów przed płytą – w klipie do najnowszego singla “Paradise”.

Utwór idealnie miesza romantyczne brzmienia pop z tanecznym refrenem, który może nieźle zdziwić fanów znających go z bardziej delikatnych, spokojnych brzmień.

Długo oczekiwany album Josefa Salvata „Night Swim” ukaże się 19 lutego. Angielska wersja (francuska ukazała się tylko we Francji jeszcze w grudniu 2015) zawierać będzie 12 utworów, z których część jest już dobrze znana – „Hustler”, „Till I Found You” i wspomniane „Open Season” ukazały się już na singlach bądź EP-kach.

Wersja deluxe płyty (16 piosenek) zawierać będzie dodatkowo słynny cover „Diamons” Rihanny, który dzięki znacznemu oddaleniu od oryginału wywołał sporą sensację w Internecie.

ZOBACZ TELEDYSK
JOSEF SALVAT – PARADISE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!