Justin Bieber o uzależnieniu od narkotyków! “Nie szanowałem kobiet”

Justin Bieber o uzależnieniu od narkotyków!
fot. instagram.com/justinbieber

Justin Bieber podzielił się ze swoimi fanami bardzo osobistym wpisem na Instagramie. Wokalista zdradził szokujące fakty ze swojego życia, między innymi opowiedział o uzależnieniu od narkotyków, sławie i związkach.

Justin Bieber (25 l.) nie po raz pierwszy otwarcie dzieli się z fanami swoim życiem emocjonalnym. Wokalista od dłuższego czasu nie kryje, że sława i kariera w tak młodym wieku spowodowała, że mocno pogubił się w swoim życiu.

Justin Bieber zamieścił kolejny szery wpis na Instagramie, w którym wyjaśnia jak błyskawiczna kariera namieszała mu w głowie, przez co nie mógł zbudować prawdziwej relacji z kobietą. Artysta dzieli się też swoimi spostrzeżeniami na temat walki z depresją czy ujawnia fakt, że w wieku 19 lat był uzależniony od narkotyków.

“Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę żeby to przeczytać. To pochodzi prosto z mojego serca” – pisze kanadyjski piosenkarz.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry i mnóstwo pięknych psów w teledysku „Small Talk

Justin Bieber rozlicza się z przeszłością?!

Jak widać, Justin Bieber tuż przed ślubem kościelnym postanowił w szczerym wyznaniu rozliczyć się z przeszłością. W poruszającym liście do fanów wokalista przyznaje się do wielu złych rzeczy, a także podkreśla, że w wieku 13 lat stał się międzynarodową gwiazdą, a jednak nie był spełniony w swoim życiu.

“Z 13-letniego chłopca z małego miasteczka trafiłem do świata, w którym byłem wychwalany na prawo i lewo, a miliony ludzi mówiły, jak bardzo mnie kochają. Nie wiem jak u Ciebie, ale taka pokora przychodzi z wiekiem. Słyszysz te rzeczy jako młody chłopiec i naprawdę zaczynasz po prostu w to wierzyć” – czytamy na Instagramie Justina Biebera.

“Zacząłem brać ciężkie narkotyki w wieku 19 lat i niszczyłem wszystkie moje związki. Stałem się pełen pretensji, nie szanowałem kobiet i byłem wciąż zły. Oddaliłem się od wszystkich, którzy mnie kochali i chowałem się za skorupą osoby, którą się stałem. Czułem, że nigdy nie będę mógł tego zmienić. Zajęło mi lata, aby cofnąć się od tych wszystkich okropnych decyzji, naprawić zniszczone związki i zmienić nawyki” – pisze dalej Justin Bieber.

Jak się okazuje Hailey Bieber uratowała piosenkarza. Justin Bieber podkreślił w swoim wpisie, że to właśnie małżeństwo go zmieniło.

“Mam teraz najlepszy okres w swoim życiu: „MAŁŻEŃSTWO”!! To jest szalona nowa odpowiedzialność. Uczysz się cierpliwości, zaufania, poświęcenia, dobroci, pokory i wszystkich tych rzeczy, które czynią cię dobrym człowiekiem” – dodaje na koniec Justin Bieber.

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

Hailey Bieber Justin Bieber i Hailey Baldwin bliscy ślubu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się po miesiącu znajomości!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie