Margaret o The Voice of Poland: Już kilkakrotnie otrzymywałam propozycję… (WIDEO)

Margaret o The Voice of Poland: Już kilkakrotnie otrzymywałam propozycję dołączenia do składu trenerskiego
fot. Waldemar Kompała / TVP

Już w najbliższą sobotę, tj. 7 września na antenie TVP2 Margaret zadebiutuje jako trenerka dziesiątej, jubileuszowej edycji programu „The Voice of Poland”. Wokalistka nie ukrywa, że marzyła o takiej roli! Zobaczcie poniżej zwiastun.

Margaret o The Voice of Poland!

“Już kilkakrotnie otrzymywałam od producentów propozycję dołączenia do składu trenerskiego, ale nie czułam wtedy, że to odpowiedni moment. Teraz, po wydaniu czwartego longplaya pt. „Gaja Hornby”, zdobyłam wystarczająco dużo doświadczenia i wiedzy, aby podzielić się nimi z uczestnikami” – wyznała Margaret na planie jubileuszowej edycji muzycznego talent-show TVP2. 

▸ Przeczytaj również: Katy Perry i mnóstwo pięknych psów w teledysku „Small Talk

Nowa trenerka „The Voice of Poland” ma też konkretny plan związany z uczestnikami programu. 

“Od jakiegoś czasu kiełkuje we mnie marzenie, żeby pomagać młodym artystom w początkach ich kariery od strony producenckiej. „The Voice” jest wylęgarnią prawdziwych talentów więc wierzę, że marzenia spełnią się po dwóch stronach, zarówno uczestników, jak i trenerów” – zdradziła Margaret i dodała, że w programie chce pomóc otworzyć się kobietom. 

“Dziewczyny często się chowają, często uciekają, często są takie skryte… Chciałabym z nich to wszystko wydobyć” – wyjaśnia wokalistka.  

Przypomnijmy, że oprócz wokalistki, na trenerskim fotelu, po raz pierwszy zobaczymy także Kamila Bednarka. Jak Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental przywitają nowych trenerów?

Jak Margaret i Kamil poradzą sobie w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Z okazji premiery dziesiątej, jubileuszowej edycji programu, w najbliższą sobotę zobaczymy aż trzy odcinki!

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

Margaret o The Voice of Poland
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!