Louis Tomlinson ufa swoim przeczuciom

Louis Tomlinson
Louis Tomlinson fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Louis Tomlinson opublikował tekstówkę do piosenki “Kill My Mind”. 

Jak mówi Louis Tomlinson, “Kill My Mind” to utwór o przechodzeniu przez fazę eksperymentów w młodości i próbowania różnych nowych rzeczy, które może nie są dla ciebie dobre, ale są ekscytujące. 

– Nowe utwory w pełni reprezentują mnie jako artystę. Przez jakiś czas nagrywając muzykę skupiałem się na tym, żeby trafić z nią do radia – mówi Louis Tomlinson. – Czułem, że muszę tworzyć w określonym stylu. W pewnym momencie uznałem, że muszę zmienić podejście i zacząć tworzyć muzykę dla siebie.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry i mnóstwo pięknych psów w teledysku „Small Talk  

Pomocą w odnalezieniu nowego kierunku muzycznego było spotkanie Jamiego Harmana, współautora i producenta Rag’N’Bone Mana, z którym Louis od razu znalazł wspólny język. 

– Podczas sesji nagraliśmy piosenki, z których jestem naprawdę dumny – dodaje Louis Tomlinson. – Chcę poruszyć ludźi moimi tekstami, dlatego bardzo ważne jest dla mnie to, żeby były szczere i opowiadały o istotnych sprawach.

W ostatnim miesiącu Louis odebrał nagrodę Best Song Award podczas 2019 Teen Choice Awards za swój ostatni singiel “Two Of Us”, który został przesłuchany z serwisach streamingowych już ponad 60 milionów razy. Łącznie solowy katalog Louisa ma na liczniku już ponad miliard streamów.

Artysta pracuje obecnie nad swoim pierwszym solowym albumem. 

– Zajmuję się muzyką już od całkiem długiego czasu i wreszcie czuje, że znalazłem swoje miejsce. Nauczyłem się ufać swoim przeczuciom i chcę być zaangażowany w każdy aspekt mojej kariery. Mam niesamowitych, oddanych fanów, którzy są przy mnie już tyle czasu. Teraz mogę wreszcie śmiało powiedzieć – moje nowe piosenki i nowy album nadchodzą, a potem ruszam w trasę. Nie mogę się doczekać.

Louis Tomlinson nagrał z One Direction pięć albumów, z których ostatni to “Made in the A.M.” z 2015 roku.

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!