MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweAlicja Szemplińska wygra The Voice of Poland 10? Jej występ zachwyca! (WIDEO)

Alicja Szemplińska wygra The Voice of Poland 10? Jej występ zachwyca! (WIDEO)
A

REKLAMA
REKLAMA

Alicja Szemplińska cztery lata temu wygrała muzyczny show „Hit Hit Hurra!”. Wówczas doprowadziła Edytę Górniak do łez. Pamiętacie ją?! Młoda wokalistka zaśpiewała na scenie w dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” i zachwyciła po raz kolejny jury. Zobaczcie jej występ!

Czy Alicja Szemplińska wygra The Voice of Poland 10? Przekonamy się już w najbliższych tygodniach. Oglądajcie w każdą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

▸ Przeczytaj również: Katy Perry i mnóstwo pięknych psów w teledysku „Small Talk  

REKLAMA

Alicja, chciałabym, żebyś była moją córką – wyznała wzruszona Edyta Górniak w finałowym odcinku „Hit Hit Hurra!”, w którym 14-letnia wówczas Alicja Szemplińska brawurowo wykonała utwór Beyonce „Listen” i, decyzją widzów, wygrała cały show! 

Po wygranej w programie Alicja postanowiła skupić się na nauce i szlifowaniu wokalnych umiejętności, m.in. pod okiem Setha Riggsa, trenera wokalnego samego Michaela Jacksona. To właśnie warsztaty u jednego z najbardziej cenionych nauczycieli śpiewu w Los Angeles Alicja otrzymała jako nagrodę specjalną jury „Hit Hit Hurra!”. 

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy materiał wideo z Przesłuchań w Ciemno – pierwszego etapu jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. Odmieniona i pełnoletnia już Alicja wykonała „Scars to Your Beautiful”, którą w oryginale śpiewa Alessia Cara. Wystarczyło zaledwie kilka taktów, aby Kamil Bednarek, jako pierwszy, wcisnął czerwony przycisk obracający fotel. Tuż po nim, odwrócili się pozostali muzycy. 

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

Zobacz pierwszy występ! Alicja Szemplińska w The Voice of Poland 10:

Czy Alicja Szemplińska wygra The Voice of Poland 10?
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA