Justin Timberlake wychodzi z więzienia

Justin Timberlake - Man of the Woods: Szczegóły nowej płyty
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Timberlake zagra w niezależnym dramacie Fishera Stevensa, “Palmer”.

Justin Timberlake sportretuje mistrza futbolu uniwersyteckiego, który wychodzi z więzienia i wraca do rodzinnego miasta. Bohater nie tylko musi zmierzyć się z konfliktami z przeszłości, ale nagle staje się odpowiedzialny za wyjątkowego młodego chłopca, który został porzucony przez swoją matkę.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry i mnóstwo pięknych psów w teledysku „Small Talk  

Scenariusz, który napisał Cheryl Guerriero znalazł się na 2016 Black List of Hollywood, czyli liście najlepszych niezrealizowanych tekstów.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Album, “Man of the Woods”, miał premierę 2 lutego 2018 roku.

Justin Timberlake niedawno zagrał w filmie “Spinning Gold”, którego bohaterem jest Neil Bogart, twórca Casablanca Records.

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

View this post on Instagram

I been driving boats. I don’t know, guys.

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie