MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweThe Voice of Poland: Piotr Szewczyk podbił serca Michała Szpaka i Kamila Bednarka

The Voice of Poland: Piotr Szewczyk podbił serca Michała Szpaka i Kamila Bednarka
T

REKLAMA
REKLAMA

Piotr Szewczyk na scenie The Voice of Poland zaśpiewał utwór Kayah po góralsku! Podbił serca Szpaka i Bednarka. Zobaczcie nagranie wideo poniżej na MUZOTAKT.pl 

Za nami premiera dziesiątej, jubileuszowej edycji programu The Voice of Poland – Piotr Szewczyk dał pokaz góralskiej charyzmy. 

Jednym z najbardziej spektakularnych występów sobotniego wieczoru był popis wokalnych umiejętności 32-letniego Piotra Szewczyka, górala z Pyzówki na Podhalu. Uczestnik „The Voice of Poland” wykonał utwór „Byłam różą” z repertuaru Kayah i Bregowicia.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Góralska wersja przeboju, przypadła od gustu Kamilowi Bednarkowi i Michałowi Szpakowi, którzy nie mogli przestać komplementować występu uczestnika. 

Fajnie pilnujesz dynamiki. Wprowadzałeś nas w ten klimat i dopiero jak wjechał refren, odpaliłeś pełny głos. Jest jakaś magia w tym…– rozpływał się Kamil Bednarek

Zadęcie to ty masz. Fajnie, że potrafisz dozować emocje. Że nie sprzedałeś tego numeru tak po prostu, tylko dozowałeś nam swoje możliwości wokalne – ocenił Michał Szpak.  

Mógłbym dozować lepiej, siedem godzin musiałem tutaj jechać – skomentował wypowiedź Michała Szpaka Piotr Szewczyk, po czym dodał: – Wybieram mojego idola Michała

Tym samym, pierwszego dnia emisji dziesiątej edycji „The Voice of Poland” do drużyny Michała Szpaka trafiły aż trzy osoby. Oprócz Piotra są to Dagmara Latosińska (zaśpiewała utwór Anny Jantar „Nie wierz mi, nie ufaj mi”) oraz Magdalena Ollar (wykonała przebój z repertuaru zespołu Bajm „Dziesięć przykazań”). 

Kto jeszcze dołączy do teamu Michała Szpaka? Kto zaskoczy trenerów wokalnymi umiejętnościami? Odpowiedź już 14 września o godzinie 20:05 w TVP2. W przyszłą sobotę widzowie ponownie zobaczą aż trzy odcinki muzycznego show Dwójki.

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

Piotr Szewczyk
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA