Wschodząca gwiazda Mahalia wydaje debiutancki album!

Jej płyta na całym świecie ukaże się 6 września, a zawierać będzie dwa doskonale znane już single "I Wish I Missed My Ex" i "Do Not Disturb".

Wschodząca gwiazda Mahalia wydaje debiutancki album
fot. materiały prasowe

Nominowana do nagrody BRIT Mahalia, która ostatnio wyprzedała koncerty w Europie i wystąpi jako support na wyprzedanej amerykańskiej trasie Elli Mai, z dumą ogłasza premierę wyczekiwanego debiutanckiego albumu “Love & Compromise”.

“Love & Compromise” to owoc pracy, którą Mahalia rozpoczęła, gdy jako 13-latka podpisała kontrakt płytowy. Na pierwszej płycie wokalistki radosny duch łączy się z jej młodzieńczą charyzmą, specyficzną narracją i artystyczną świadomością. To cechy, które wyróżniają ją na tle rówieśników i pomagają stać się jedną z ukochanych wschodzących gwiazd.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Produkcją i pisaniem piosenek na płytę zajęli się m.in. Sounwave (Kendrick, St. Vincent, Schoolboy Q), DJ Dahi (Drake, Pusha T), Sam Dew (Zayn, Taylor Swift) i Pop Wansel (Ariana Grande, Alessia Cara), jak również stały współpracownik Mahalii, Maths Time Joy. Producentem wykonawczym został Felix Joseph, który pomógł przygotować idealne muzyczne tło.

Pochodząca z Leicester Mahalia ma za sobą niesamowity 2018 rok, w trakcie którego stała się jedną z najbardziej obiecujących artystek. Najpierw zwyciężyła w plebiscycie YouTube “One to Watch”, a następnie znalazła się na krótkiej liście zarówno do BRIT’s Critics Choice Award jak i BBC Sound Poll. Sukces przyniósł jej już debiutancki singel “Sober”, który ukazał się latem 2017 roku. Wielką popularnością cieszył się również utwór “One Night Only” promujący EP-kę “Seasons” (2018).

Choć plany na przyszłe wakacje są jeszcze mało sprecyzowane, już wiadomo, że Mahalia pojawi się na wielu letnich festiwalach, w tym na Glastonbury oraz wystąpi z Lauryn Hill podczas koncertu, który odbędzie się 21 czerwca Blenheim Palace.

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

Simmer
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie