Prophets Of Rage nawołują do walki przeciwko atakom z użyciem broni

Prophets Of Rage nawołują do walki przeciwko atakom z użyciem broni
fot. materiały prasowe

Tom Morello, Tim Commerford, Brad Wilk, Chuck D, B-Real oraz DJ Lord prezentują utwór „Pop Goes the Weapon”. Do kawałka grupy Prophets Of Rage powstał teledysk, w którym na końcu wyświetlone są imiona ofiar strzelanin w Gilroy, El Paso oraz Dayton. Wszystkie te ataki wydarzyły się w odstępie mniejszym niż 10 dni.

– „Pop Goes the Weapon” to refleksja o atakach z użyciem broni w Ameryce – wyjaśnia B-Real, a Tom Morello z Prophets Of Rage dodaje: – Broń jest owiana religijnym kultem, a do tego generuje olbrzymie zyski w Stanach. W połączeniu z narastającym białym nacjonalizmem, ostatnie masakry niestety nie są zaskoczeniem. „Pop Goes the Weapon” to nasze myśli oraz modlitwy przekazane przez wzmacniacze Marshalla i mikrofony.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Prophets Of Rage zakończyli właśnie triumfalną trasę po Europie, w ramach której wystąpili również w Polsce, a łącznie oglądało ich ponad million osób. Zespół pracuje obecnie nad następcą wydanego w 2017 debiutu płytowego, który dotarł do 3. miejsca listy Billboard Top Hard Rock Albums i 4. pozycji Billboard Top Rock Albums.

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

Pop Goes the Weapon
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie