Jamie Cullum na jedynym koncercie w Polsce (DATA, MIEJSCE)

Jamie Cullum na jedynym koncercie w Polsce
fot. materiały prasowe

Jamie Cullum odwiedzi nasz kraj w ramach europejskiej trasy i wystąpi 11 maja 2020 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Przeczytaj więcej na MUZOTAKT.pl

Do tej pory Jamie Cullum sprzedał 10 milionów albumów na całym świecie. Na scenie od 20 lat, występował u boku takich gwiazd jak Herbie Hancock, Pharrell Williams, Kendrick Lamar czy Lang Lang. Jego debiut w dużej wytwórni – “Twentysomething”, jak również kolejny album – “Catching Tales” – otrzymały nominacje do BRIT, Grammy i wielu innych prestiżowych wyróżnień.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

W czerwcu 2019 ukazała się ósma płyta w karierze Culluma – “Taller”. Do nagrań artysta zaprosił wieloletniego współpracownika, Troya Millera (Emeli Sande, Mark Ronson, Laura Mvula). 10 nowych utworów to wynik poszukiwań artysty i zagłębienia się w tematy, które dotknęły go osobiście lub rozbudziły jego ciekawość.

W wielu utworach na płycie, jak chociażby w “Usher”, “Drink” czy “Mankind”, słychać wpływy popu, funku i gospel. – “Drink” opowiada o radzeniu sobie z problemami, ale też o sposobach, by obrócić niesprzyjające okoliczności na swoją korzyść. Nagle okazuje się, że wiele rzeczy ma o wiele bardziej zniuansowane odcienie niż biel i czerń. Prawda ma odcień szarości – opowiada Cullum.

Bilety dostępne na: eventim.pl/goodtaste, ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt – sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 13 września godz. 10.00.

Bilety w cenach: 199 zł (strefa D), 259 zł (strefa C), 299 zł (strefa B), 349 zł (strefa A). Dołącz do oficjalnej strony wydarzenia!

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

Drink