Camila Cabello i Shawn Mendes całują się na scenie! (WIDEO)

Camila Cabello i Shawn Mendes całują się na scenie! (WIDEO)
fot. screen YouTube

Na to fani czekali od dłuższego czasu! W końcu Shawn Mendes i Camila Cabello pocałowali się na scenie. Czy publiczny pocałunek zburzy plotki, że ich związek jest fikcją?! Zobaczcie nagranie poniżej na MUZOTAKT.pl

Od kilku tygodniu Shawn Mendes i Camila Cabello to najgorętsza para show-biznesu. Paparazzi nie raz dostarczali nam zdjęcia, na których nie brakowało czułości, uniesień czy też gorących pocałunków, niczym jak w romantycznym klipie do singla zatytułowanego “Senorita”. Jednak do tej pory nie widzieliśmy tego tak oficjalnie i publicznie na scenie!

Wielu fanów oczekiwało tego podczas rozdania nagród MTV VMA 2019, kiedy to Shawn Mendes i Camila Cabello wystąpili po raz pierwszy, aby wykonać na żywo swój przebój “Senorita”. Niektórzy przypomnijmy, jak np. Sophie Turner wręcz nie mogła usiedzieć w miejscu… Niestety ich występ skończył się tylko na zbliżeniu…

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Shawn Mendes i Camila Cabello w Toronto

Muzycy wiedzą jak podgrzać atmosferę! Kilka dni temu, tj. 6 września 2019 roku Shawn Mendes zagrał swój ostatni koncert w ramach amerykańskiej części trasy koncertowej. Występ odbył się w Toronto, w rodzimym mieście artysty, z tego też powodu zaprosił na scenę Camilę Cabello, by razem wykonać wielki hit “Senorita”.

W nagraniu Shawn Mendes i Camila Cabello są bardzo skupieni na sobie, zbliżają się do siebie, by zaśpiewać ostatnie nuty “Señority”. Kiedy piosenka się kończy, Shawn całuje Camilę, chociaż nie widzimy, jak ich usta dotykają się na wideo. Tak czy inaczej, wygląda to na ekscytujący moment na scenie.

Jesteście ciekawi jak to dokładnie wyglądało? Spójrzcie w galerii poniżej!

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie