MUZOTAKTMUZYKANowy singielGreen Day prezentuje singiel „Father Of All…”

Green Day prezentuje singiel „Father Of All…”
G

Premiera nowego albumu już 7 lutego 2020 roku!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

10 września 2019 r. pięciokrotnie nagradzany Grammy zespół Green Day wydał swój nowy singiel „Father Of All…”, który jest wiodącym utworem na ich trzynastym albumie studyjnym o tej samej nazwie. Płyta trafi do sprzedaży 7 lutego 2020 r.

Muzycy Green Day ogłosili także, że wyruszą w globalną trasę koncertową z zespołami Fall Out Boy i WeezerHella Mega Tour rozpocznie się 13 czerwca w Paryżu i zawita do wybranych miast w Europie, Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej. Ponadto Green Day wystąpi z solowymi koncertami w Europie i Azji.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey z “Aniołkami Charliego”!

Założony w 1986 roku w Berkeley w Kalifornii Green Day to jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, z ponad 70 milionami sprzedanych płyt na całym świecie i 10 miliardami steamów audio/video. Ich kariera eksplodowała w 1994 roku po wydaniu przełomowego albumu „Dookie”, który sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy i osiągnął status diamentu.

Materiały promocyjne partnera

Entertainment Weekly nazywa Green Day „najbardziej wpływowym zespołem swojego pokolenia”, a Rolling Stone pisze, że ​​„Green Day zainspirował młodych ludzi do założenia zespołów bardziej niż jakikolwiek inna grupa”.

W 2004 roku zespół wydał rockową operę „American Idiot”. Płyta sprzedała się w 7 milionach egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych i zdobyła nagrodę Grammy za najlepszy album rockowy. W 2010 roku na Broadwayu zadebiutowała sceniczna adaptacja American Idiot, która została pozytywnie odebrana przez krytyków.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Father Of All…
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA