Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey z “Aniołkami Charliego”

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey z
fot. screen YouTube

W sieci pojawił się teledysk “Don’t Call Me Angel”, który wykonuje Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey. Singiel przygotowany został na potrzeby filmu “Aniołki Charliego”. Zobaczcie teledysk już teraz na MUZOTAKT.pl

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey łączą siły! W teledysku w reżyserii Hannah Lux Davis na końcu objawia się odpowiedzialna za film “Aniołki Charliego” Elizabeth Banks.

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Film “Aniołki Charliego” inspirowany jest serialem z przełomu lat 70. i 80. Stworzone przed laty przez Ivana Goffa i Bena Robertsa przygody seksownych absolwentek Akademii Policyjnej (grały je Jaclyn Smith, Farrah Fawcett i Kate Jackson), które podejmują pracę w prywatnej agencji detektywistycznej, doczekały się już wersji kinowej (filmów z 2000 i 2003 roku) oraz serialu (2011). Teraz znowu zagoszczą na dużym ekranie.

Aniołki grają Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Patrick Stewart gra Johna Bosleya, przewodnika i doradcę aniołków. Postać tę zagrają także Elizabeth Banks (jej kobiecą wersję) i Djimon Hounsou. Luis Gerardo Méndez zagra bohatera o pseudonimie Święty. W filmie pojawi się także Sam Claflin.

Reżyseruje Elizabeth Banks (“Pitch Perfect 2”, “Power Rangers”). Przy filmie pracuje również mąż aktorki, producent Max Handelman. Doug Miro i Carlo Bernard (twórcy “Narcos”) napisali scenariusz.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie