Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey jako Aniołki Charliego

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey śpiewają dla
fot. materiały prasowe

Jesienią tego roku do kin trafią „Aniołki Charliego” – po raz pierwszy w historii franczyzy reżyserowane przez kobietę – Elizabeth Banks. Nowe Aniołki będą bujać się w rytm piosenki „Don’t Call Me Angel (Charlie’s Angels)”, którą śpiewają największe gwiazdy popu: Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey.

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey połączyły siły, a efektem ich kolaboracji jest numer zatytułowany „Don’t Call Me Angel (Charlie’s Angels)”.

Współautorkami utworu są same artystki, a za produkcję odpowiadają Max Martin i ILYA. Producentami ścieżki dźwiękowej do „Aniołków Charliego” są Ariana Grande, Savan Kotecha oraz Scooter Braun. Cały soundtrack trafi do serwisów 1 listopada 2019.

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Jak przyznaje Elizabeth Banks: – Było dla mnie bardzo ważne, by rozpocząć kampanię promocyjną „Aniołków Charliego” piosenką z silnymi kobietami i silnymi głosami – ale nie spodziewałam się, że uda nam się połączyć trzy największe wokale współczesnego popu! To spełnienie marzeń. Ariana, Miley i Lana przekroczyły wszelkie oczekiwania. Ich piosenka po prostu kopie tyłki!

W filmie „Aniołki Charliego” główne role grają Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Film trafi na ekrany 15 listopada 2019.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

„Don’t Call Me Angel (Charlie’s Angels)”
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie