Halsey zapowiada nową płytę! Posłuchaj singla „Graveyard”

Płyta „Manic” ukaże się 17 stycznia 2020.

Halsey
fot. materiały prasowe

Nominowana do Grammy artysta, autorka wielu światowych hitów – Halsey – ogłosiła szczegóły nowego albumu. Już teraz możemy posłuchać premierowego singla zapowiadającego wydawnictwo – „Graveyard”.

Halsey opublikowała klip do piosenki “Graveyard” zapowiadającej album “Manic”. „Manic” to następca świetnie przyjętego „hopeless fountain kingdom” z 2017 roku. Na nowym albumie znajdzie się m.in. wielki hit „Without Me”, który w USA pokrył się platyną już pięciokrotnie. Nie zabraknie też premierowego utworu „Graveyard”. Posłuchaj!

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Halsey zadebiutowała w sierpniu 2015 roku płytą “Badlands”. Właśnie na tym krążku znalazł się jej przebój “Castle”, który trafił również na ścieżkę muzyczną do obrazu “Łowca i Królowa Lodu”. Artystka ma na koncie też hit “Closer” nagrany z The Chainsmokers. Ponadto zrealizowała piosenkę “Not Afraid Anymore” do filmu “Ciemniejsza strona Greya” (“Fifty Shades Darker”). Pojawiła się także w serialu “Roadies” Camerona Crowe’a. Druga płyta Halsey, “Hopeless Fountain Kingdom”, ukazała się w 2017 roku.

Od 2015 roku Halsey zdążyła zgromadzić ponad 23 miliardy streamów i sprzedała ponad 9 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Koncertowała na pięciu kontynentach, była nominowana do Grammy i pojawiła się na okładkach licznych magazynów – m.in. „Rolling Stone”, „Forbes”, „NYLON”, „Cosmopolitan”, „Playboy” czy „Billboard”. Debiutowała krążkiem „BADLANDS” w 2015, który w USA ma status platyny. „hopeless fountain kingdom” (2017) po premierze trafiło na szczyt Billboard 200. Krążek promowały single „Now or Never” (podwójna platyna)  i „Bad at Love” (czterokrotna platyna).

„Without Me” nie tylko ma tytuł pięciokrotnej platyny, ale również zapewnił Halsey tytuł artystki, która najdłużej utrzymywała się w top 10 Billboard Hot 100 w XXI wieku.

Niedawno Halsey razem z Future gościnnie pojawiła się w utworze „Die for Me” na nowej płycie Post Malone’a.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Graveyard
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie