Pennywise nie dał szans Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zaśpiewa na Super Bowl 2020?!
fot. instagram.com/jlo

Horror “To: Rozdział 2” drugi tydzień zajmuje pierwszą pozycję w amerykańskim box office. “Ślicznotki”, w którym zagrała Jennifer Lopez na drugim miejscu.

Film “To: Rozdział 2” zarobił w trzy dni w Stanach Zjednoczonych 40,7 milionów dolarów. Całkowity dochód horroru na świecie to już 323 miliony dolarów.

“Ślicznotki” wylądowały na drugiej pozycji z dochodem 33,2 milionów dolarów. Film powstał na podstawie artykułu Jessiki Pressler z New York Magazine “The Hustlers at Scores”. Autorka opisała grupę pięknych, byłych striptizerek, które stworzyły ekipę wykorzystującą swoich klientów, bogatych maklerów z Wall Street. Na ekranie widzimy Jennifer Lopez, Constance Wu, Keke Palmer, Lili Reinhart oraz Cardi B i Lizzo.

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Ostatnia nowośc to “Szczygieł”, który znalazł sie na 8 pozycji z dochodem 2,6 miliona dolarów. Bohaterem jest Theo Decker (Ansel Elgort), którego matka ginie w zamachu. On sam cudem unika śmierci. Z ruin zniszczonego wybuchem muzeum udaje mu się wykraść ulubiony obraz matki – tytułowego “Szczygła”. Od tej pory płótno będzie mu wszędzie towarzyszyć – w luksusowych apartamentach przy Park Avenue, w niebezpiecznym Vegas, w zakurzonym antykwariacie w Nowym Jorku oraz w wędrówkach po mrocznych uliczkach Amsterdamu. Z czasem najcenniejszy skarb zawiedzie Theo do śmiertelnie niebezpiecznego świata handlarzy sztuką… “Szczygieł” to adaptacja nagrodzonej Pulizterem powieści Donny Tartt. W obsadzie znaleźli się Nicole Kidman, Oakes Fegley, Finn Wolfhard, Sarah Paulson, Luke Wilson, Aneurin Barnard, Willa Fitzgerald, Jeffrey Wright, Ashleigh Cummings, Aimee Laurence, Denis O’Hare, Peter Jacobson.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Oto Top 10:
1. “To: Rozdział 2” – 40,7 mln dolarów
2. “Ślicznotki” – 33,2 mln dolarów
3. “Świat w ogniu” – 4,4 mln dolarów
4. “Grzeczni chłopcy” – 4,3 mln dolarów
5. “Król Lew” – 3,6 mln dolarów
6. “Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” – 2,8 mln dolarów
7. “Overcomer” – 2,7 mln dolarów
8. “Szczygieł” – 2,6 mln dolarów
9. “The Peanut Butter Falcon” – 1,9 mln dolarów
10. “Dora i Miasto Złota” – 1,9 mln dolarów

To: Rozdział 2
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie