Dermot Kennedy – przesunięcie premiery płyty „Without Fear”

Dermot Kennedy na pierwszym koncercie w Polsce
fot. materiały prasowe

Debiutancka płyta Dermota Kennedy’ego „Without Fear” trafi do sprzedaży tydzień później – 4 października 2019. Dermot Kennedy wydał w tej sprawie oświadczenie.

Za pośrednictwem Facebooka Dermot Kennedy zwrócił się do fanów:

Mój debiutancki album ukaże się tydzień później, 4 października. Nie ma w związku z tym żadnych dramatycznych okoliczności, po prostu chciałem mieć pewność, że wszystko będzie dokładnie tak, jak tego oczekuję. Wiem, że okazujecie mi mnóstwo cierpliwości i nigdy nie chciałem tego nadwyrężyć, ale muszę poprosić Was o jeszcze jeden tydzień.

▸ Przeczytaj również: Aleksandra Szwed: Ciało jest moim narzędziem… (WIDEO)

Przez ostatnie dwa lata praktycznie cały czas coś robię. Moje życie to albo koncerty, albo praca w studiu. Kocham to i jestem wdzięczny za wszystko, co mnie spotyka, ale oznacza to też, że czasem robię pięć rzeczy na raz. Potrzebuję jeszcze jednego tygodnia, by dopracować wszystko do perfekcji.

Tak czy siak, w życiu nie byłem tak podekscytowany i mam nadzieję, że te emocje udzielą się również Wam. Dziękuję, że ze mną jesteście.

„Without Fear” już wkrótce będzie należeć do Was!

Dużo miłości, Dermot

▸ Przeczytaj również: Zobacz jak Jennifer Lopez została striptizerką (WIDEO)

Przypominamy, że już wkrótce Dermot Kennedy po raz pierwszy przyjedzie do Polski. Artysta wystąpi 11 listopada w warszawskim klubie Stodoła.

Outnumbered
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie